Traxmandl Tour s.r.o.

VYHLEDÁVÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Kurzy

Euro125.76
Americký dolar122.75
Britská libra130.08
Bulharský leva113.17
Egyptská libra11.28
Chorvatská kuna13.47
Thajský baht10072.00
Tuniský dinár17.39
Turecká lira14.06

Nejnavštěvovanější

Kypr
Ayia Napaod 0>>
Larnakaod 0>>
Malta
Melliehaod 0>>
Sliemaod 0>>
Rakousko
Bad Kleinkirchheimod 19 250>>
Sölden Arena / Otztalod 8 640>>
Itálie
Paganellaod 3 680>>
Folgaridaod 3 900>>
Chorvatsko
Omišod 8 050>>
Biograd na Moruod 7 990>>

ID: 746095

Indonésie Bali Singapur 2019 ***

Termín: 01.04. (Po) - 13.04. (So) 2019

Délka pobytu: 13 dní, 12 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 57 500 Kč

Poloha

Pobytově-poznávací letecký zájezd po největších krásách Bali.

SINGAPUR - supermoderní a extrémně bohatý městský stát je znám svou čistotou, přísnými zákony a překvapivými kontrasty. Singapur je druhý největší přístav světa.

Program

1. den: Odlet s přestupem do Indonésie.

2. den: Přílet do Dempasaru, Přejezd na ubytování v Amedu, nocleh

3. den:  Volný program. Přejezd na ubytování v Amedu, nocleh. 

4.den: Volný program – relaxace, masáže, koupání a šnorchlování v moři na nádherných a bohatých korálových útesech a u vraků potopených lodí. Nocleh v Amedu.

5. den:Východní část   Bali  - Besakih a Sanur

Celodenní výlet do východní části ostrova, které dominuje Mount sociální komunity, jejíž historie sahá až do 16. století - do doby vlády krále Kehena. Celá vesnice žije dohromady jako jedna rodina. Návštěva místních domů s ukázkou běžného života místních lidí. Zastávka v Bukit Jambu s úžasným výhledem do  údolí plného rýžových teras a výhledem na sopku Gunung Agung a dále ve městě Klungung, hlavním městě stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě královského soudního dvora ze 16. století. Ubytování v Sanuru. Hotel je obklopen nádhernou tropickou zahradou přímo u pláže.

6.den Volný den. Nocleh v Sanuru.

7.den: Celodenní výlet - Tampaksiring a krásy Kintamani. 

Královské hrobky z 11. století vytesané do skály uprostřed naprosto úžasné a okouzlující krajiny, Tirta Empul - návštěva jednoho z nejposvátnějších chrámů Bali postaveného  u posvátného pramene. Bas - zastávka v zahradě ovoce a koření (uvidíte, jakým způsobem roste ananas, papaya, kakaovník, mnoho druhů koření, dále jak se chovají cibetky. Dále cesta pokračuje k horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur (1.717m). Přejezd k malebným rýžovým terasám Tegallalang. Večer návrat na hotel do Sanuru.

8.den Volný den. Nocleh v Sanuru.

9. den:  Chrám Pura Luhur Ulawatu a Tanah Lot

Odpolední výlet k chrámu Pura Luhur Ulawatu. Jeden z nejkrásnějších hinduistických chrámů Bali, s okřídlenou vstupní bránou, se nachází na vysokém útesu padajícím až do moře. Poté se přesuneme k Tanah Lot, chrámu, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Za příznivého počasí pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově. Nocleh v Sanuru.

10. den: Sever Bali

Přejezd do vnitrozemí do nejmalebnějšíoblasti Pupuan a Antosari, kde jsou za ranního světla ideální podmínky pro fotografování jedinečných rýžových teras. Ukázka pěstování kávy, kakaa a spousty exotického ovoce. Po odpočinku pokračujeme do hor s nádherným  výhledem nad jezery

Buyan a Tamblingan. Dešťový prales, který obě jezera  obklopuje, je domovem různých exotických ptáků, stromů a květin. Zastávka v Bedugul u jezera Bratan, kde si prohlé-dneme fantastický vodní chrám Ulun Danu, zasvěcený bohyni vody. Zastávka u vodopádu. Přejezd zpět do Sanuru, po cestě zastávka na tržišti květin a ovoce.

11. den:  Singapur

Přejezd na letiště do Denpasaru, odlet do Singapuru. Prohlídku města začneme v oblasti BAYFRONT se světově známým hotelem, na jehož trojité budově se nachází ve výšce 191 m nejdelší výškový bazén o délce 146 m. Řeč je samozřejmě o MARINA BAY SANDS, odkud jsou nádherné výhledy na obchodní centrum města. Kousek odtud se nachází další atrakce - 101 hektarový přírodní park GARDENS BY THE BAY. Společně se projdeme pod korunami  „superstromů“ a neopomineme ani návštěvu botanických zahrad FLOWER DOME a CLOUD FOREST, kde se seznámíme s květenou subtropického pásma a deštného lesa v horské oblasti jihovýchodní Asie. Světelná show v Marine Bay Front. Ubytování a nocleh v hotelu v centru města.

12. den: Celodenní prohlídka okouzlujícího Singapuru, čtvrť Malá Indie s překrásně zdobenými tamilskými chrámy, arabská čtvrť s pulzujícími trhy, čínská čtvrť, Rafflesův pomník, parlament, botanická zahrada s vyhlášenou kolekcí orchidejí, kopec Mount Faber, odkud je překrásný pohled na město. Odpoledne možné nákupy na proslulé Orchard Road .Noční odlet ze Singapuru.

13. den Přílet do Prahy

 

Cena zahrnuje

- zpáteční letenku Praha - Dempasar – Singapur

- letenka Denpasar- Singapur

- letištní a bezpečnostní taxy

- transfery klimatizovaným autobusem dle programu

- 3x hotel *** v Amedu , 6x hotel **** v Sanuru , 1x hotel *** v Singapuru

- 10 x snídani, služby českého a místního průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

- komplexní pojištění ČP 1482 Kč (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku)

 

- spropitné místnímu průvodci a řidičům v celkové výši cca 20 USD

 

- vstupy

 

SLEVA

SLEVA ZA VČASNOU PLATBU 1500 Kč/os. PŘI ZAPLACENÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 10000 Kč DO 18.7.2018

01.04. (Po) - 13.04. (So) 2019 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj
Snídaně
Letecky/Praha
-57 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměIndonésie
MístoBali
HotelIndonésie Bali Singapur 2019
Dvoulůžkový pokoj
Termín01.04.2019 - 13.04.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...