Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro126.28
Americký dolar122.24
Britská libra129.08
Bulharský leva113.44
Egyptská libra11.39
Chorvatská kuna13.52
Thajský baht10071.39
Tuniský dinár18.02
Turecká lira13.09
ID: 916670

Podzim na MORAVĚ s návštěvou sklípku

Termín: 06.11. (Pá) - 08.11. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 4 350 Kč

Poloha
Program
1.den: V 8.00 hodin odjezd z Mostu, v 9.15 hodin odjezd z Prahy. Přejezd na Moravu. Procházka biosférickou rezervací UNESCO - Pálava, kterou tvoří údolní niva řeky Dyje a Pavlovské vrchy. Nepřehlédnutelné panoráma vápencového masivu se ostře zvedá na okraji Mikulova, aby dále šplhalo až do výše 550 m n.m. Prohlídka Mikulova ( založen ve 13 stol. Přemyslem Otakarem I.). V 15. století se ve městě usadili židé, kteří významně ovlivnili historii a architekturu regionu. Působil zde i legendární stvořitel Golema – rabi Löw. Navštívíme židovskou čtvrť se synagogou a židovským hřbitovem, místní barokní zámek a vyjdeme si na Svatý kopeček, který je magickým místem, jak tvrdí nejedna pověst. Večer návštěva sklípku s ochutnávkou vín a večeří v penzionu u Osičků ve Velkých Bílovicích.
2.den: Po snídani prohlídka Lednicko-valtického areálu - jedinečného celku, do něhož vedle zámků a parků patří i malebná lidová architektura. Zámek Lednice – se svou francouzskou zahradou a rozsáhlým anglickým parkem - se řadí mezi nejvýznamnější romantické památky nejen v ČR, ale i v celé Evropě. Synonymem pro Lednici je zámek a zámecký park. Zámek je vynikající ukázkou anglické novogotiky, honosné interiéry vynikají bohatostí řezbářské výzdoby. Jejich nádhernou ukázkou je mohutné točité schodiště, vyřezané z jednoho kusu dubu. Současně k zámku přiléhá park o výměře 23 ha. Večeře v penzionu u Osičků ve Velkých Bílovicích. Zde nocleh.
3.den:  Po snídani přejezd do druhého největšího města ČR – moravské metropole Brno. Z mohutné hradní pevnosti Špilberk shlédnete celé město. V centru navštívíme Kapucínský kostel a kryptu, katedrálu sv. Petra a Pavla, starou radnici, Zelný trh. Zpět do Mostu, návrat cca v 21 hod.
Ubytování

Ubytování v penzionu u Osičků ve Velkých Bílovicích

Degustace: ve sklepě je možné ochutnat jakostní a přívlastkové víno z vlastní produkce (12 druhů) Velkopavlovické oblasti s odborným výkladem. Víno, jež si vyberete při ochutnávce, Vám poté bude nabídnuto ke stolu ( 2 lahve na os.).

Občerstvení ve sklípku: nejprve teplá večeře například guláš, flamendr,  kuřata, řízky, atd. Poté následuje ochutnávka vín, po které se podává studená večeře - zpravidla sýry, uzené maso, salámy, slanina, káva, voda.  Lze zajistit i hudbu např. harmoniku nebo cimbál.

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 2 x ubytování v penzionu se snídaní (2-3 lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení), degustace a pohoštění ve sklípku 1.den, večeře 2.den, průvodce, pojištění proti úpadku CK,

Cena nezahrnuje

Vstupy v Kč /os. zámek Lednice dospělí 200 Kč, mládež 6–18 let 140 Kč; senioři nad 65 let 140 Kč

06.11. (Pá) - 08.11. (Ne) 2020 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2-3 lůžkové
Polopenze
Autobus
-4 350 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJižní Morava
HotelPodzim na MORAVĚ s návštěvou sklípku
2-3 lůžkové
Termín06.11.2020 - 08.11.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...