Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro125.86
Americký dolar121.47
Britská libra129.78
Bulharský leva113.22
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.42
Thajský baht10068.46
Tuniský dinár17.99
Turecká lira12.60
ID: 943371

BURGENLAND na kolech

Termín: 26.08. (Čt) - 29.08. (Ne) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 7 520 Kč

Poloha

Burgenland je oblast s velkou produkcí vína. I přes svou malou rozlohu je totiž tato spolková země masivním producentem  vína — kvůli teplému klimatu zejména červeného, ačkoli výjimkou není ani bílé, které má často intenzivní minerální chuť. 

Program
1. den: Odjezd v časných ranních hodinách z Mostu a Prahy , přesun busem do Rakouska do místa ubytování v Grosspetersdorfu, vyložíme kola a na nich pojedeme okruh směrem na Oberwart a St. Martin a zpět  na místo ubytování. 
Bus 540 km, kola do 35 km.
2. den: Ráno vyjedeme na kolech po cyklostezce R1-Jubilaumsradweg přes vyhlášenou vinařskou oblast Eisenberg do městečka Bildein a odtud přejedeme do Maďarska k městečku Nagynarda po cyklostezce Iron Curtain Trail. Následně přejedeme na cyklostezku Paradiesroute. Zde se pak nabízí možnost kratší verze přes Schandorf a nebo delší verze přes Rechnitz s řadou možností projížděk na kolech. Poté se vrátíme na místo ubytování. Autobus nepojede, vyjede pouze v případě nouze.
Bus 0 km, kola 40-65 km. 
3. den: Na kolech z Grosspetersdorfu pojedeme jihovýchodně okruhem na Litzeldorf, Stegersbach ( možnost návštěvy termálů) po cyklostezce B55 a vrátíme se zpět na místo ubytování. Zdatnější jezdci si mohou celou trasu různě prodloužit vzhledem k velkému množství dalších cyklostezek. Autobus nepojede, vyjede pouze v případě nouze.
Bus 0 km, kola 40-75 km. 
4. den: Na kolech z místa ubytování severozápadním směrem po cyklostezce Pinkaradweg okolo zámku Schlaining přes termální lazně Tatzmannsdorf a Oberwart k městu Pinkafeld, kde cestu  ukončíme a naložíme kola. Odjezd do ČR. Příjezd do Prahy, Mostu  v nočních hodinách.
Bus 530 km, kola do 40 km.
Ubytování

Ubytování: Hotel GIP****  www.hotel-gip.at
Hotel GIP v Großpetersdorfu nabízí saunu, Wi-Fi, jízdní kola a vybavení pro nordic walking, které lze zdarma využívat. Dále nabízí veřejný venkovní bazén, který mohou hosté využívat zdarma a je vzdálený pěšky 5 minut. 

Hotel je  20 minut jízdy od termálních lázní ve Stegersbachu a Bad Tatzmannsdorfu. Restaurace je vzdálená 900 metrů. 

Pokoje jsou klimatizované s koupelnou, posezením a satelitní TV s plochou obrazovkou. Každý pokoj je vybavený toalet. potřebami, vanou nebo sprchou, ručníky, fénem,  skříní, mini barem, psacím stolem, telefonem, TV a rádiem.

Cena zahrnuje

3 x ubytování v hotelu se snídaní, dopravu autobusem včetně dopravy kol, průvodce,  servis, mapy, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění u pojišťovny Uniqua (180 Kč/pobyt) nebo rozšířené komplexní pojištění o COVID (300Kč/pobyt).  Je  možnost přikoupit večeře v ceně 390 Kč/os. (menu o 3 chodech).

ORGANIZAČNÍ PŘESUNY

Organizace přesunů: vždy ráno vyjede skupina  a o pár hodin později autobus s vozíkem na kola a na předem stanovených místech nabere cyklisty, kteří už nechtějí jet dál.

 

CK si vyhrazuje právo na změnu programu v případě doporučení místních institucí a v případě změny počasí a to s ohledem na bezpečnost klientů.

SLEVA
Sleva 300 Kč/os. při složení zálohy ve výši 1500 Kč/os. Do 15.3. 2021
26.08. (Čt) - 29.08. (Ne) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Snídaně
Autobus
-7 520 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoBurgenland
HotelBURGENLAND na kolech
dvoulůžkový
Termín26.08.2021 - 29.08.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...