Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro125.16
Americký dolar122.80
Britská libra129.84
Bulharský leva112.86
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.38
Thajský baht10074.62
Tuniský dinár18.13
Turecká lira13.84
ID: 884900

EURODISNEYLAND A PAŘÍŽ

Termín: 14.05. (Čt) - 17.05. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 4 360 Kč

  • Pro rodiny
  • Česky mluvící delegat
Poloha

Eurodisneyland je park, kterým Vás po celou dobu provázejí postavičky oblíbených pohádek Walta Disneye. Nachází se zhruba 30 kilometrů od Paříže na rozloze přibližně 600 ha. Výstavba celého areálu trvala 5 let. Teritorium parku architekti rozdělili do několika světů. Společně s pohádkovými hrdiny prožijete dobrodružství ve SVĚTĚ WESTERNU a SVĚTĚ PIRÁTů, v němž čeká celá řada překvapení během putování po pirátské stezce. SVĚT DOBRODRUŽSTVÍ je světem s jeskyní, v níž přebývá Robinson, na vlnách zátoky se houpá pirátský škuner a odvážlivci zde mají Indianu Jonese a Chrám zkázy. Ve SVĚTĚ BUDOUCNOSTI se setkáte s mimozemskými civilizacemi a roboty. Ve SVĚTĚ FANTAZIE se seznámíte se Šípkovou Růženkou, Sněhurkou a sedmi trpaslíky nebo poletíte s Petrem Panem nad Londýnem. Až budete unaveni, posaďte se a sledujte taneční a pěveckou show vedenou Mickey Mousem. V každém z těchto světů čeká spousta atrakcí a zábavy. Svezení na horské dráze, projížďka na lodičce světem symbolizujícím jednotlivé národy, trocha strachu v domě hrůzy, procházka bludištěm nebo okružní jízda vláčkem. Disneyland Paris má dvě části: Disney Park a Walt Disney Studios. 

Program
1. den 18.00 odjezd z Mostu  přes SRN do Francie.
2. den Ráno příjezd do Eurodisneylandu,  Celodenní pobyt  s neomezeným využitím všech atrakcí . Ve večerních hodinách odjezd na ubytování .
3. den Snídaně. Příjezd do Paříže, program s průvodcem, pěší procházka kolem nejznámějších centrálních pařížských památek (Notre-Dame, Louvre, Place de la Concorde, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, Martova pole, Eiffelova věž – individuálně možnost návštěvy některého z muzeí či galerií), fakultativně projížďka lodí po Seině. Odjezd v 20.00 hod.
4. den Návrat do Mostu v poledních hodinách (cca ve 13.00 hod).
Ubytování

Ubytování  v hotelu,  2 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a se snídaní.

Cena zahrnuje

1  x ubytování  v hotelu,  2 lůžkové pokoje s vlastním soc, zařízením a se snídaní, doprava autobusem,  průvodce, pojištění CK proti úpadku 

Cena nezahrnuje

vstupné do Disneylandu: 

  • Disneyland 1 park  1270 Kč/dospělá osoba,
  • Disneyland 2 parky 1 790 Kč,/dospěl. osoba,
  • slevy pro děti 3–11 let (100 Kč/cena lístku).
  • Rezervace je nutná při koupi zájezdu. Na místě je možné zakoupení lístku pouze za individuální ceny.

Komplexní pojištění 35 Kč/os./den, ostatní vstupy: plavba lodí po Seině 300 Kč.

INFORMACE O PARKU

Park je rozdělen na dvě základní části, které se pak dále dělí na několik menších. Starší část parku se jmenuje Disneyland Park a najdete tu především atrakce inspirované Disneyho klasickými pohádkami (např. Sněhurka a sedm trpaslíků, Aladin nebo Alenka v říši divů). 

Mladší část Walt Disney Studios, se zaměřuje na nové pohádky (například na ty z dílny Pixaru) a dozvíte se v ní také něco víc o tom, jak filmy vznikají. Každý den se tu odehrávají živé show. Všechny show jsou komentovány dvojjazyčně, v angličtině a francouzštině.

Disneyland park je rozdělen na pět částí. Každá část je úplně jiná a každá vládne jiným kouzlem.

1. Main Street USA

Do parku přicházíte po Main Street USA, tedy „Hlavní ulici Spojených států amerických“. Budete si tu připadat jako ve westernovém městečku – ulici lemují domky inspirované americkou architekturou a najdete v nich restaurace a další možnosti občerstvení a také různé obchůdky.
Navštivte třeba Lilly´s boutique pojmenovaný po manželce Walta Disneyho, Lilly.  Na „železniční stanici“ můžete nasednout do vyhlídkového vláčku, který objíždí celý park. V místní „Radnici“ je možné si vzít plánky parku, rozpis akcí a průvodů postaviček.

2. Discoveryland

Z Main Street se můžete vydat do nejnovější části parku, Discoverylandu (Země objevů), kde si přijdou na své všichni vědci, badatelé a výzkumníci. Místní nejpopulárnější atrakcí je Space Mountain: Mission 2, horská dráha, inspirovaná příběhem Julese Verna Ze Země na Měsíc, která simuluje vystřelení rakety do vesmíru. Na vaší pouti tak v závratné rychlosti můžete ve tmě obdivovat svítící planety a meteority. Velmi oblíbená je také atrakce, na které střílíte laserovými pistolemi obklopeni hrdiny z pohádkového příběhu hraček Toy Story. Můžete také vyzkoušet  ponorku Julese Verna.

3. Fantasyland

Nejstarší částí parku je Fantasyland (Země fantazie), která se nachází za Zámkem Šípkové Růženky, ve kterém narazíte i na hrozivého supícího draka. Zde je kouzelné místo, které si nejvíce užijí nejmenší návštěvníci. Ve Small World (Malém světě), vůbec nejoblíbenější atrakci pařížského Disneylandu, budete plout lodičkou kolem zpívajících dětí z celého světa a v Peter Pan´s Flight se společně s Petrem Panem proletíte až do Země Nezemě. Právě tady nejmenší návštěvníci potkají oblíbené postavičky Medvídka Pú, Popelku, Mickey Mouse s Minnie nebo další hrdiny.

4. Adventureland

Pro dobrodruhy je tu Adventureland (Země dobrodružství), do které se dostanete přes arabské městečko, ve kterém potkáte Aladina. Navštívit můžete pirátskou loď, strom Robinsona Crusoa nebo se projet lodičkou v jeskyních, ve kterých ukrývají své poklady piráti. Třešničkou na dortu je jízda na horské dráze Indiana Jonese, se kterou mimo jiné projedete deštným pralesem.

5. Frontierland

Poslední kouzelnou zemí Frontierland (Pohraniční země), ve které se přenesete na divoký Západ, potkáte kovboje a indiány. Tady se nachází nejoblíbenější horská dráha celého parku. Připomíná obrovskou červenou skálu a nese název Big Thunder Mountain. Tato horská dráha existuje celkem ve čtyřech parcích (v Paříži, Kalifornii, na Floridě a v Tokiu), přičemž pařížská verze je nejrychlejší, nejvyšší a nejdelší. 

Walt Disney Studios

Druhý park komplexu, vám umožní nahlédnout pod pokličku samotným tvůrcům filmů. V interaktivní expozici s názvem Art of Disney Animation se dozvíte, jak vznikl třeba populární Mickey Mouse a jeho kamarádi a jak se vůbec dělá takový animovaný film.
V atrakci s názvem Armageddon se dozvíte, jak vznikají filmové efekty. V Moteur Action na vlastní oči uvidíte práci kaskadérů v hořících autech. Kromě toho je tu horská dráha inspirovaná populárními podmořskými živočichy z pohádkového příběhu „Hledá se Nemo“, Aladinovy létající koberce nebo sekce inspirovaná postavičkami z„ Toy Story“.
Zastoupená jsou také oblíbená auta, the Cars. Pro ty nejotrlejší je tu padající výtah Twilight Zone  nebo nejrychlejší horská dráha obou parků, Rock ´n´Rollercoaster, dosahující rychlosti až 97 km/h.

K tomu, abyste toho během vaší návštěvy stihli co nejvíce, můžete využít tzv. Fastpassy, tedy jakési „rychlovstupenky“. Funguje to skoro jako na poště – přijdete k dané atrakci, necháte si z přístroje vydat lísteček a na něm máte napsanou konkrétní hodinu, na kterou máte k atrakci přijít, a bude vám tak zajištěn přednostní vstup bez front. 

Vstupy na některé atrakce jsou omezeny výškou či věkem dítěte. Zda můžete na danou atrakci zjistíte před vstupem, kde bude upozornění na minimální věk a výšku.

14.05. (Čt) - 17.05. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Snídaně
Autobus
-4 360 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoPaříž
HotelEURODISNEYLAND A PAŘÍŽ
dvoulůžkový
Termín14.05.2020 - 17.05.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...