Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Počasí

Kypr
Ayia Napaod 0>>
Larnakaod 0>>
Malta
Melliehaod 0>>
Sliemaod 0>>
Rakousko
Sölden Arena / Otztalod 1 480>>
Štýrsko - ostatníod 2 190>>
Itálie
Algherood 9 990>>
Gardanood 6 000>>
Chorvatsko
Omišod 8 050>>
Porečod 740>>

Kurzy

Euro125.58
Americký dolar122.80
Britská libra128.34
Bulharský leva113.08
Egyptská libra11.34
Chorvatská kuna13.46
Thajský baht10073.81
Tuniský dinár17.79
Turecká lira14.00
ID: 765818

KORSIKA 2019

Termín: 13.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 13 500 Kč

Poloha

Korsika, ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Program

1. den: Odjezd z Prahy a Mostu.

2. den: Příjezd do Livorna, Plavba trajektem na Korsiku. Vylodění v přístavu Bastia.. Jízda romantickou krajinou směrem na jih ostrova. Příjezd do místa ubytování v oblasti Ghisonacia.

3. den: Dopoledne volno. Odpoledne výlet do města Aléria, bývalého hlavního centra  Korsiky za vlády Římanů . Vydáme se po stopách římských vykopávek. Návrat na ubytování.

4. den: Autobusem výjezd k přehradě L'Ospédale - krátká pěší procházka k vodopádu Piscia di Gallo (Čurající kohoutek), dále do Zonzy a do sedla Col de Bavella s nádhernou horskou kulisou (Dolomity Korsiky), ke kaskádám du Polischellu, zpět na ubytování. 

5. den: Výlet do Sartene - nejkorsičtější město s malebnými úzkými uličkami a náměstími, Filitosa - nejznámější prehistorické místo Korsiky – menhiry. Zpět na ubytování. 

6. den: Výlet do Bonifacia - středověká citadela na křídovém útesu ze tří stran omývaná mořem . Bonifaccio je známé jako legendární pirátské město na vápencovém ostrohu. Prohlídka historického jádra s citadelou a kostelem St-Dominique,. Možnost plavby lodí. Zpět na ubytování. 

7.den: Celodenní výlet do hlavního města Ajaccio kolem města Corte, které leží ve středu ostrova, cestou uvidíme zdejší pevnost, které se často přezdívá Orlí hnízdo.  Prohlídka Ajaccia, hlavního města Korsiky. Vydáme se po stopách Napoleona Bonaparta, navštívíme císařův rodný dům a individuálně palác Fesch (muzeum italského malířství, hrobka rodiny Bonaparte) a radnici s napoleonským muzeem . Návrat na ubytování.

8.den:Volno u moře. Koupání.

9. - 10. den: Ráno odjezd do Bastie, prohlídka historické části města, náměstí St.Nicolas, kostel Sv. Jana Křtitele. krátké volno, trajektem do Livorna, noční přejezd Itálie a Rakouska. Dojezd do ČR v odpoledních hodinách. 

 

Ubytování

Residence leží ve středu ostrova, asi 60 km jižně od Bastie, 85 km severně od Porto Vecchia v Marines de Bravone, rozkládá se na zeleném pobřeží asi 200m od dlouhého přírodního písečného zálivu. Malá prodejna je od rezidence vzdálena asi 50m , větší supermarket cca 5 km. Vybavení:12 dvou- až třípatrových budov s komfortně vybavenými apartmány se zahradou, recepce, restaurace, 2 bazény s lehátky a slunečníky, jeden z nich s dětským bazénem, 2 bary
u bazénů, parkoviště, dětské hřiště, stolní tenis

Ubytování:TRILO 4-6 os.

- obytná místnost s vysouvacím lůžkem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout (el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar)

- ložnice s dvojlůžkem

- ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí

- koupelna s WC

- zastřešená terasa nebo balkon se zahradním nábytkem

Stravování

Bez stravy.

Cena zahrnuje

7x ubytování v 6ti lůžkových apartmánech obsazených 4 osobami (2x dvoulůžková ložnice), pobytovou taxu, trajekt Livorno - Bastila a zpět, přístavní poplatky, spotřebu vody, elektřiny, výlety, korsickou daň, dopravu autobusem průvodce, pojištění proti úpadku CK.

 

 

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění Uniqa 30 Kč/os./den, vstupy, stravování

13.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
TRILO 4-6 os.
Bez stravy
Autobus
-13 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoGhisonaccia
HotelKORSIKA 2019
TRILO 4-6 os.
Termín13.09.2019 - 22.09.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...