Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro125.29
Americký dolar123.06
Britská libra129.77
Bulharský leva112.93
Egyptská libra11.45
Chorvatská kuna13.39
Thajský baht10072.88
Tuniský dinár18.14
Turecká lira13.74
ID: 881313

Severní Sulawesi a Singapore

Termín: 23.03. (Po) - 03.04. (Pá) 2020

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Letecky

Strava: Snídaně

Cena: 59 900 Kč

Program
1.den 23.3. ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy na Sulawesi  v 16:05
2.den 24.3. PŘÍLET DO SULAWESI
Přílet na Sulawesi v 22.45, ubytování v Grand Luley Manado****
3.den 25.3.  rezervace TANGKOKO
Výlet do rezervace Tangkoko, kde žijí endemičtí černí makakové i nártouni, nejmenší primáti na světě  Tarsius  o velikosti asi 10 až 20 cm . Procházka džunglí s mohutnými stromy, piknik na pobřeží rezervace. V rezervaci jsou dvě zajímavé sopky Tangkoko a Dua Sudara. Poslední erupce byla zaznamenána v roce 1880 a největší v roce 1860. Zpět do hotelu Grand Luley Manado.
4.den 26.3. město MANADO
Výlet na Manado. Návštěva Manado záliv a Marina včetně starého přístavu a oběd na Marina Bay s výhledem na moře a ostrov Bunaken. Fakultativně: večeře ve staré koloniální budově na kopci s výhledem na Manado a záliv. Provinční hlavní město bylo těžce bombardované Japonci za druhé světové války,  kdy došlo k tzv. bitvě o Manado, kde se místní posádka pod velením Holanďanů tvrdě bránila japonské invazi. Je to letecká a námořní brána do Východní Indonésie a na Filipíny. Ubytování v  hotelu  Grand Luley Manado.
5.den 27.3. Národní park BUNAKEN
Fakultativně lodí na ostrov a do NP Bunaken, Odpoledne volný program – šnorchlování na jedinečných korálových stěnách, mořské želvy, procházka lesem po ostrově. Ubytování v hotelu Grand Luley Manado.
6.den 28.3. VOLNÝ DEN v BUNAKENU
Volný program. Fakultativně výlet lodí za delfíny a šnorchlování u dalších okolních ostrovů. Návštěva nedalekého ostrova Manado Tua, kde jsou stále tradiční rybářské vesnice. Bunaken leží na hlavním tektonickém zlomu a při potápění a šnorchlování je možné se najednou dostat z relativně mělkého a pomalu svažujícího se dna nad několika kilometrovou propast, vytvářející pohled, který mnoha lidem bere dech. Bunaken je vyhlášen jako oblast s největší mořskou biodiversitou na světě.  Ubytování v  hotelu  Grand Luley Manado.
7.den 29.3. středisko TOMOHON
Přejezd autem do horského střediska Tomohon. Město je známé pěstováním okrasných květin, je obklopen sopkami, není odtud daleko do džungle. Městečko je známé tržnicí, kde se dají koupit jak živá tak již připravená zvířata včetně hadů a netopýrů a jiné pochoutky. Tomohon je znám z mezinárodních výstav květin, odtud se dovážejí květiny na evropské trhy. Tomohon je středisko křesťanských aktivit a je zde křesťanská univerzita. Pěší procházka ke kráteru sopky Lokon. Ubytování v  hotelu  Grand Luley Manado.
8.den 30.3. TOMOHON
Tomohon. Návštěva čínského chrámu. Výlet autem ke kráteru sopky Mahawu k sirnému jezeru mnoha barev Linau. Zastávka u geotermální elektrárny. Je zde pozoruhodné pohřebiště zdobených sarkofágů waruga, které byly přemístěny z původního pohřebiště (nejstarší z 9. stol.). Ubytování v hotelu  Grand Luley Manado.
9.den 31.3. jezero TONDANO LAKE
Z Tomohonu návštěva oblasti jezera Tondano lake, asi 17 km  horskou silnicí přes úseky džungle a zemědělské oblasti. Jezero Tondano leží u městečka Tondano známé mnoha kostely. Místním folklorem je bamboo music – dechové orchestry mají bambusové cimbály a  další nástroje vyrobené z bambusu, doprovází je válečným tancem Cakalele. Tondano jezero je kaldera, obklopena horami, kde se pěstují různé druhy koření jako hřebíček, skořice a vanilka. Oběd na břehu jezera Tondano – tradiční menu s různými druhy ryb. Fakultativně je možný výstup na kopec nad jezerem Tondano u hory Sendok – asi 3k km pěšky. Odvoz do Tomohonu do Manado je možný s 4WD .
10.den 1.4. SINGAPUR
Přelet do Singapuru, v 14:00, přílet v 17:30. Prohlídku města začneme v oblasti BAYFRONT se světově známým hotelem, na jehož trojité budově se nachází ve výšce 191 m nejdelší výškový bazén o délce 146m. Řeč je samozřejmě o MARINA BAY SANDS, odkud jsou nádherné výhledy na obchodní centrum města. Kousek odtud se nachází další atrakce – 101 hektarový přírodní park GARDENS BY THE BAY. Společně se projdeme pod korunami „superstromů“ a neopomineme ani návštěvu botanických zahrad FLOWER DOME a CLOUD FOREST, kde se seznámíme s květenou subtropického pásma a deštného lesa v horské oblasti jihovýchodní Asie. Světelná show v Marine Bay Front. Ubytování a nocleh v hotelu*** v centru města. 
11.den 2.4. SINGAPUR
Prohlídka okouzlujícího Singapuru, čtvrť Malá Indie s překrásně zdobenými tamilskými chrámy, arabská čtvrť s pulzujícími trhy, čínská čtvrť, Rafflesův pomník, parlament, kopec Mount Faber, odkud je překrásný pohled na město. Přejezd na letiště v Singapuru, odlet v 21:25
12.den 3.4. PŘÍLET DO PRAHY
 Přílet do Prahy v 7:40
Ubytování

Hotel se snídaní.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Sulawesii – Singapore - Praha, přelet Munado – Singapore, letištní a bezpečnostní taxy, minibus s klimatizací během výletů, transfery letiště - hotel – letiště, ubytování v hotelech se snídaní ( 2 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením), místní průvodce, česky mluvící,  doprovod CK,  pojištění proti úpadku CK,  vstupy v Sulawesi.

Cena nezahrnuje

 spropitné,  fakultativní vstupy v  Sulawesi a  Singapuru ( Marina Bay Sands 23SGD,  Gardens by the Bay  28 SGD), komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny ve výši 1482 Kč/os.

SLEVA
Sleva 1000 Kč/os. při složení zálohy ve výši 10000 Kč/os. do 30.11.2019
23.03. (Po) - 03.04. (Pá) 2020 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Snídaně
Letecky
-59 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměIndonésie
MístoIndonésie
HotelSeverní Sulawesi a Singapore
dvoulůžkový
Termín23.03.2020 - 03.04.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...