Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Kurzy

Euro125.51
Americký dolar122.83
Britská libra130.55
Bulharský leva113.04
Egyptská libra11.45
Chorvatská kuna13.43
Thajský baht10075.63
Tuniský dinár18.18
Turecká lira13.94
ID: 862441

NÁRODNÍ PARKY ZÁPADNÍ KANADY 2020 **+

Termín: 02.08. (Ne) - 16.08. (Ne) 2020

Délka pobytu: 15 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Bez stravy

Cena: 75 850 Kč

Program

1.den ODLET Z PRAHY 02.8.
Odlet z Prahy do Calgary. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program ve městě. Nocleh v Calgary.

2.den CALGARY 3.8.
Calgary – hlavní město prérií a kanadských kovbojů.  Návštěva  Calgary Tower (fakult.), procházka po downtownu se zastávkou u původního sídla transkanadské železnice,  až k mrakodrapu Bow , okolo výstavních budov bank z konce 19. stol. na náměstí Olympic plaza (připomínka LOH 1988) k radnici a pozoruhodné budově Bell. Návštěva oblasti kanadských velkých plání. Procházka mezi podivnými skalními sloupy „hoodoo,“ vytvořené erozí prérie v kraji ALBERTA BADLANDS, jednom z největších nalezišť dinosauřích koster na světě.   Nocleh v Calgary.

3.den CALGARY – BANFF 4.8.
Přejezd do městečka Banff (legenda Skalistých hor, půvabně umístěná mezi štíty, jezery Vermillion a řekou Bow), procházka po centru města, návštěva muzea kanadských národních parků, vyhlídka na vodopády Bow a slavný „zámecký“ hotel Banff Springs. Možnost výletu lanovkou na Mt. Sulfur. Večer projížďka okolo jezera Minnewanka. Nocleh v Canmore nebo okolí Banffu.

4.den NP YOHO 5.8.
Návštěva Národního parku Yoho. V rezervaci navštívíme Smaragdové jezírko, vodopády Takakkaw a technický unikát - spirálové tunely pro vlaky pod Průsmykem kopajícího koně. Odpoledne návrat zpět do Banff/Canmore, nocleh.

5.den NP BANFF – LAKE LOUISE 6.8.
Putování NP Banff.  Vyhlídka na jezero Lake Peyto, které má nejkrásnější barvu ze všech kanadských jezer. Vyjedeme k jezeru Moraine, který  je se svým panoramatem Deseti vrcholů a jasně tyrkysovou barvou  jedním ze symbolů Skalistých hor. Příjezd do Lake Louise  s pohádkovým hotelem přímo na břehu, příjemná procházka okolo popř. půjčení kanoe. Příjezd do oblasti Saskatchewan River Crossing. Možnost pěšího výletu k vyhlídce na řeku Saskatchewan, ubytování, nocleh. 

6.den NP JASPER – ATHABASKA 7.8.
Celodenní jízda jednou z nekrásnějších tras světa – Ledovcové dálnici (Icefield parkway). Zastávky u peřejí na řece Athabasca, u legendárních míst jako Catacombe Mountain a nevynecháme samozřejmě největší mimo artktický ledovec světa – Columbia. Přímo na ledovec pak vyjedeme speciálním vozidlem (fakult.).  Athabaska je nejvíce navštěvovaným ledovcem Kanady . Příjezd do Jasperu/Hutton, nocleh.

7.den NP JASPER – MALIGNE LAKE 8.8.
Celý den budeme věnovat národnímu parku Jasper. Vydáme se k jezeru Maligne ( půvabný ostrov Spirit Island uprostřed jezera), vysoká pravděpodobnost medvědů, losů a jelenů. Vyhlídky na Pyramid Mountain, procházka k jezeru Medicine a po samotném městečku Jasper.  Vydáme se lanovkou na vrchol hory Mt. Whistler s nádhernými výhledy na horské štíty Skalistých hor (fakult.). Nocleh v Jasperu/Hutton.

8.den ROCKIES – CLEARWATER 9.8.
Příjezd a návštěva rezervace Mt. Robson s vyhlídkami na nejvyšší horu kanadských Skalistých hor – Rockies. Pěší výlet k vodopádům Rearguard. Pak přejezd do městečka Clearwater, nocleh.

9.den WHISTLER 10.8.
Cesta do dějiště zimní olympiády 2010 - horského střediska Whistler. Procházka k vodopádům.  Nocleh u Squamish.

10.den WHISTLER –  NANAIMO –   DUNCAN 11.8.
 Přejezd trajektem  z Horseshoe Bay do Nanaima na překrásném  Vancouver Island, je to největší z ostrovů tichomořského pobřeží Severní Ameriky. Zastávka v Duncanu (půvabné městečko s živou komunitou původních obyvatel a velkým totemovým polem). Cestou ubytování.

11.den VICTORIA 12.8.
Příjezd k Viktorii (hlavní město Britské Kolumbie) a návštěva zahrad paní Butchartové (památka Unesco, jeden z nejpůsobivějších zahradních celků světa), v podvečer procházka po historickém centru Viktorie (budovy parlamentu a vlády, elegantní hotel Empress, příjemná přístavní čtvrť plná barů a hospůdek). Nocleh ve Viktorii.

12. den VANCOUVER 13.8.
Ráno plavba zpět na pevninu do Vancouveru, procházka po visutém mostě nad řekou Capilano (70 nad řekou s okolní unikátní florou).  Možnost vyhlídky na město z Vancouver Lookout. Večer volný program ve městě.  Nocleh ve Vancouveru.

13. den VANCOUVER 14.8.
Procházka po historickém centru města: čtvrť Gastown, parní hodiny, budova námořnictva ve stylu Art Deco, přístavní čtvrť a promenáda s vyhlídkou na Stanley Park, náměstí Canada Place, budova veřejné knihovny a Science world (skvělá ukázka současné architektury), čínská čtvrť. Nocleh ve Vancouveru.

14.den ODLET DO PRAHY 15.8.
Dopoledne volný program v centru Vancouveru  Transfer na letiště a odlet do Prahy.

15.den PŘÍLET DO PRAHY 16.8.

Ubytování

ubytování v **a ***hotelech či motelech v  centrech měst  a   těsné blízkosti národních parků

Stravování

Bez stravování.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Calgary/ Vancouver - Praha vč. tax, dopravu po území Kanady minivany , průvodce, 13x ubytování v **a ***hotelech či motelech v  centrech měst  a   těsné blízkosti národních parků, vstupné do národních parků, mýtné, parkovné , trajekty, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

fakultativní vstupy, vstupné do objektů, stravu, komplexní pojištění ČP  1610 Kč/os. , eTA

Ke vstupu do Kanady je nutný platný pas a registrace eTA .

Sleva

SLEVA 1500 Kč/os. PŘI SLOŽENÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 10 000 Kč/os. Do 15.9. 2019

02.08. (Ne) - 16.08. (Ne) 2020 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
čtyřlůžkový další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-75 850 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměKanada
MístoKanada
HotelNÁRODNÍ PARKY ZÁPADNÍ KANADY 2020
čtyřlůžkový
Termín02.08.2020 - 16.08.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...