Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro126.68
Americký dolar123.63
Britská libra129.59
Bulharský leva113.64
Egyptská libra11.49
Chorvatská kuna13.53
Thajský baht10075.69
Tuniský dinár18.34
Turecká lira13.44
ID: 862441

NÁRODNÍ PARKY ZÁPADNÍ KANADY 2020

Termín: 03.08. (Po) - 17.08. (Po) 2020

Délka pobytu: 15 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Bez stravy

Cena: 75 850 Kč

Program
1.den ODLET Z PRAHY 3.8.
Odlet z Prahy do Calgary. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program ve městě. Nocleh v Calgary.
2.den CALGARY 4.8.
Calgary – hlavní město prérií a kanadských kovbojů.  Návštěva  Calgary Tower (fakult.), procházka po downtownu se zastávkou u původního sídla transkanadské železnice,  až k mrakodrapu Bow , okolo výstavních budov bank z konce 19. stol. na náměstí Olympic plaza (připomínka LOH 1988) k radnici a pozoruhodné budově Bell. Návštěva oblasti kanadských velkých plání. Procházka mezi podivnými skalními sloupy „hoodoo,“ vytvořené erozí prérie v kraji ALBERTA BADLANDS, jednom z největších nalezišť dinosauřích koster na světě.   Nocleh v Calgary.
3.den CALGARY – BANFF 5.8.
Přejezd do městečka Banff (legenda Skalistých hor, půvabně umístěná mezi štíty, jezery Vermillion a řekou Bow), procházka po centru města, návštěva muzea kanadských národních parků, vyhlídka na vodopády Bow a slavný „zámecký“ hotel Banff Springs. Možnost výletu lanovkou na Mt. Sulfur. Večer projížďka okolo jezera Minnewanka. Nocleh v Canmore nebo okolí Banffu.
4.den NP YOHO 6.8.
Návštěva Národního parku Yoho. V rezervaci navštívíme Smaragdové jezírko, vodopády Takakkaw a technický unikát - spirálové tunely pro vlaky pod Průsmykem kopajícího koně. Odpoledne návrat zpět do Banff/Canmore, nocleh.
5.den NP BANFF – LAKE LOUISE 7.8.
Putování NP Banff.  Vyhlídka na jezero Lake Peyto, které má nejkrásnější barvu ze všech kanadských jezer. Vyjedeme k jezeru Moraine, který  je se svým panoramatem Deseti vrcholů a jasně tyrkysovou barvou  jedním ze symbolů Skalistých hor. Příjezd do Lake Louise  s pohádkovým hotelem přímo na břehu, příjemná procházka okolo popř. půjčení kanoe. Příjezd do oblasti Saskatchewan River Crossing. Možnost pěšího výletu k vyhlídce na řeku Saskatchewan, ubytování, nocleh. 
6.den NP JASPER – ATHABASKA 8.8.
Celodenní jízda jednou z nekrásnějších tras světa – Ledovcové dálnici (Icefield parkway). Zastávky u peřejí na řece Athabasca, u legendárních míst jako Catacombe Mountain a nevynecháme samozřejmě největší mimo artktický ledovec světa – Columbia. Přímo na ledovec pak vyjedeme speciálním vozidlem (fakult.).  Athabaska je nejvíce navštěvovaným ledovcem Kanady . Příjezd do Jasperu/Hutton, nocleh.
7.den NP JASPER – MALIGNE LAKE 9.8.
Celý den budeme věnovat národnímu parku Jasper. Vydáme se k jezeru Maligne ( půvabný ostrov Spirit Island uprostřed jezera), vysoká pravděpodobnost medvědů, losů a jelenů. Vyhlídky na Pyramid Mountain, procházka k jezeru Medicine a po samotném městečku Jasper.  Vydáme se lanovkou na vrchol hory Mt. Whistler s nádhernými výhledy na horské štíty Skalistých hor (fakult.). Nocleh v Jasperu/Hutton.
8.den ROCKIES – CLEARWATER 10.8.
Příjezd a návštěva rezervace Mt. Robson s vyhlídkami na nejvyšší horu kanadských Skalistých hor – Rockies. Pěší výlet k vodopádům Rearguard. Pak přejezd do městečka Clearwater, nocleh.
9.den WHISTLER 11.8.
Cesta do dějiště zimní olympiády 2010 - horského střediska Whistler. Procházka k vodopádům.  Nocleh u Squamish.
10.den WHISTLER –  NANAIMO –   DUNCAN 12.8.
 Přejezd trajektem  z Horseshoe Bay do Nanaima na překrásném  Vancouver Island, je to největší z ostrovů tichomořského pobřeží Severní Ameriky. Zastávka v Duncanu (půvabné městečko s živou komunitou původních obyvatel a velkým totemovým polem). Cestou ubytování.
11.den VICTORIA 13.8.
Příjezd k Viktorii (hlavní město Britské Kolumbie) a návštěva zahrad paní Butchartové (památka Unesco, jeden z nejpůsobivějších zahradních celků světa), v podvečer procházka po historickém centru Viktorie (budovy parlamentu a vlády, elegantní hotel Empress, příjemná přístavní čtvrť plná barů a hospůdek). Nocleh ve Viktorii.
12. den VANCOUVER 14.8.
Ráno plavba zpět na pevninu do Vancouveru, procházka po visutém mostě nad řekou Capilano (70 nad řekou s okolní unikátní florou).  Možnost vyhlídky na město z Vancouver Lookout. Večer volný program ve městě.  Nocleh ve Vancouveru.
13. den VANCOUVER 15.8.
Procházka po historickém centru města: čtvrť Gastown, parní hodiny, budova námořnictva ve stylu Art Deco, přístavní čtvrť a promenáda s vyhlídkou na Stanley Park, náměstí Canada Place, budova veřejné knihovny a Science world (skvělá ukázka současné architektury), čínská čtvrť. Nocleh ve Vancouveru.
14.den ODLET DO PRAHY 16.8.
Dopoledne volný program v centru Vancouveru  Transfer na letiště a odlet do Prahy.
15.den PŘÍLET DO PRAHY 17.8.
Ubytování

ubytování v **a ***hotelech či motelech v  centrech měst  a   těsné blízkosti národních parků

Stravování

Bez stravování.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Calgary/ Vancouver - Praha vč. tax, dopravu po území Kanady minivany , průvodce, 13x ubytování v **a ***hotelech či motelech v  centrech měst  a   těsné blízkosti národních parků, vstupné do národních parků, mýtné, parkovné , trajekty, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

fakultativní vstupy, vstupné do objektů, stravu, komplexní pojištění ČP  1610 Kč/os. , eTA

Ke vstupu do Kanady je nutný platný pas a registrace eTA .

Sleva
SLEVA 1500 Kč/os. PŘI SLOŽENÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 10 000 Kč/os. Do 15.9. 2019
03.08. (Po) - 17.08. (Po) 2020 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
čtyřlůžkový další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-75 850 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměKanada
MístoKanada
HotelNÁRODNÍ PARKY ZÁPADNÍ KANADY 2020
čtyřlůžkový
Termín02.08.2020 - 16.08.2020 - s dopravou 03.08.2020 - 17.08.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...