Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro126.14
Americký dolar121.73
Britská libra130.24
Bulharský leva113.36
Egyptská libra11.38
Chorvatská kuna13.45
Thajský baht10071.80
Tuniský dinár17.93
Turecká lira12.97
ID: 912766

NAPŘÍČ MEXIKEM - OD PACIFIKU PO KARIBIK + RELAX V CANCUNU II

Termín: 05.03. (Pá) - 21.03. (Ne) 2021

Délka pobytu: 17 dní, 16 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Dle programu

Cena: 79 990 Kč

Poloha
Program
1. den PRAHA - MEXICO CITY 
Odlet z Prahy do Mexico City, přílet do Mexico City, transfer do hotelu, ubytování. Večeře. Nocleh. 
2. den MEXICO CITY - TEOTIHUACÁN - GUADALUPE 
Prohlídka Mexico City, jednoho z největších měst na světě, které leží v n. v. 2.240 metrů. Prohlédnete si náměstí Zócalo, které bylo postaveno na troskách hlavního aztéckého komplexu chrámů, Prezidentský palác s malbami od Diega Rivery, Metropo­lit­ní katedrálu, ve které se v roce 1968 konala svatba Věry Čáslavské a Josefa Odložila. Návštívíme nejzná­měj­ší mexické archeologické lokality Teotihuacánu, který je vzdálen 48 km od Mexico City. Vylezeme na  pyramidu Slunce, pyra­midu Měsíce, uvidíme zbytky původních paláců a Třídu mrtvých. Zastávka v hlavním poutním místě Mexika v  bazilice Panny Marie  Guadalupské. Nocleh v Mexico City. Večeře.
3. den MEXICO - CUERNAVACA - ACAPULCO
Prohlídka Antropologického muzea,   transfer do Cuernavacy, prohlídka nádherného města s množstvím koloniálních památek. Pokračování do Acapulca. Večeře. Nocleh. 
4. den ACAPULCO 
Prohlídka Acapulca, proslulého letoviska ležícího na břehu Tichého oceánu. Návštěvníky Acapulca přitahuje především pobřežní promenáda, hlavní náměstí, pevnost San Diego; množství diskoték, barů a klubů. Nocleh v Acapulcu. All inclusive.
5. den ACAPULCO - TAXCO 
Odjezd z Acapulca do Taxca, které je obklopeno pohořím Sierra Madre del Sur a bezpochyby patří k nejatraktivnějším městům Mexika. Taxco je známo jako centrum stříbrotepectví, někteří dokonce věří, že všechno stříbro Mexika pochází odtud. Večeře. Nocleh v Taxcu. 
6. den TAXCO - PUEBLA - OAXACA 
Odjezd do Puebly (UNESCO), která se nachází na úpatí pohoří Sierra Madre del Sur a je obklopena sopkami Popocatépetl, Iztaccíhuatl, Pico de Orizaba a La Malinche. Puebla leží v n.v. 2.200 metrů, je čtvrtým největším mexickým městem. Odjezd do Oaxacy. Večeře. Zde nocleh. 
7. den OAXACA - MONTE ALBÁN -  MITLA - EL TULE - TEHUANYEPEC
Prohlídka Oaxacy. Mezi nejhezčí objekty v Oaxace patří katedrála, která je pozoruhodná barokním průčelím a dřevěným orlojem. Místní náměstí Zócalo je jedním z nejhezčích náměstí v Mexiku, je krásně upraveno jako park, je obklopeno kolonádami, restauracemi a venkovními kavárnami. Město je proslaveno skvělou čokoládou   a nápojem Mezcal.  Následovat bude prohlídka archeologického naleziště Monte Albán. Rozlehlé ruiny se skládají z velkého ústředního náměstí, obklopeného budovami, chrámy, observatoří, hřištěm a hrobkami.  Nedaleko se nachází archeologické naleziště Mitla, která je považována za nejlepší příklad kamenické dovednosti v Mexiku. Místo je proslavené složitými, vykládanými kamennými vzory. Další zastávku bude u městečka El Tule u obrovského starého cypřiše  "Ahueheute", který je místní atrakcí. Cypřiš je starý asi 2.000 let a má největší obvod ze všech stromů na světě. Ačkoli dosahuje výšky pouhých 43 metrů, jeho koruna 42 metry. Odjezd do Tehuanyepecu. Večeře. Nocleh v Tehuanyepecu. 
8. den  TEHUANYEPEC - SAN CRISTÓBAL DE LAS CASAS  -  SAN JUAN CHAMULA 
Navštívíte Národní park Caňon del Sumidero, plavba kaňonem Sumidero mezi až 1000 m vysokými  stěnami, následovat bude pro­hlídka nejpůvabnějšího mexického měs­ta San Cristóbal de las Casas. Do města přijedete serpentinami temným piniovým lesem. Odjezd do indiánské vesnice San Juan Chamula. Večeře. Nocleh v San Cristóbalu. 
9. den AGUA AZUL - PALENQUE 
Zastávka u kouzelných vodních kaskád vodopádů Agua Azul. Odjezd do Palenque, které se rozkládá v údolí řeky Usumacinty pod pohořím Altos de Chiapas. Prohlídka Palenque, které mnozí poklá­dají za nejúžasnější a nejzáhadnější místo Střední Ameriky a za architek­tonický vrchol mayské civilizace. Nejvýznamnějšími stavbami jsou Chrám nápisů, Chrám jaguára, El Palacio a Templo del Conde. Večeře. Nocleh v Palenque. 
10. den PALENQUE - CAMPECHE 
Přejezd z Palenque do Campeche . Město je  zapsáno na seznamu UNESCO a je jedním z nejbarevnějších míst Yucatánu. Najdete zde řadu roztomilých kaváren a příjemných restaurací. Ve městě je typická koloniální architektura a zachované původní městské opevnění. Večeře. Nocleh v Campeche. 
11. den UXMAL - MÉRIDA 
Dalším velkým zážitkem pro Vás bude prohlídka výjimečného archeologického naleziště Uxmal (UNESCO), jednoho z nejdůle­žitějších středisek Mayů. Uvidíte zde řadu nádherných budov: Guvernérský palác, Kouzelníkovu pyramidu, Jižní palác, Želví dům, Palác místodržícího a Klášter jeptišek, jenž je považován za nejdokonalejší budovu takzvaného puuckého stylu. Přejezd do universitního města Méridy. V Méridě najdete mnoho pamětihodností z koloniální doby v okolí náměstí Plaza Mayor. Večeře. Nocleh v Méridě. 
12. den CHICHÉN ITZÁ - CANCÚN 
Prohlídka největšího a nejslav­nějšího pyramidového komplexu na poloostrově Yucatán, Chichén Itzá (UNESCO). Nejznámější pyramidou je Kukulcánův chrám, zvaný také El Castillo. Odjezd do Cancúnu, který je největším mexickým leto­viskem. Večeře. Nocleh v Cancúnu. 
13. - 15. den CANCÚN 
Koupání a odpočinek u Karibského moře, provozování vodních sportů. All inclusive. 
16. den CANCÚN - PRAHA 
Transfer na letiště v Cancúnu, odlet z Cancúnu do Prahy. 
17. den PŘÍLET DO PRAHY
Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha – Mexico City, Cancun – Praha, letištní a bezpečnostní taxy, transfer letiště – hotel - letiště, 15 x nocleh se snídaní v  **** hotelech ( dvoulůžkové pokoje), večeře nebo all inclusive (Acapulco a Cancun), minibus s klimatizací,vstupy do památek, plavba lodí kaňonem Sumidero, průvodce, doprovod CK, pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

 spropitné, komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny ve výši 1740 Kč/os.

SLEVA
Sleva 1500 Kč/os. při složení zálohy ve výši 10000 Kč/os. Do 28.2.2021
05.03. (Pá) - 21.03. (Ne) 2021 - 17 dní, 16 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Dle programu
Letecky/Praha
-79 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMexiko
MístoMexiko
HotelNAPŘÍČ MEXIKEM - OD PACIFIKU PO KARIBIK + RELAX V CANCUNU II
dvoulůžkový
Termín05.03.2021 - 21.03.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...