Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

NĚMECKO - LEGOLAND 2022

Termín:18.06. (So) - 19.06. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:761013

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 390 Kč

Poloha

"Zažít dobrodružství!" to je motto, které platí pro všech osm tématických oblastí LEGOLAND® Deutschland. V parku, který se nachází v bavorském Günzburgu, se nabízí přes 50 atrakcí a tisíce modelů z více než 55 milionů LEGO ® kostek a činí jedinečný zážitek pro rodiny s dětmi. 

Srdce parku tvoří MINILAND. Zde jsou s láskou a precizností na detail vystavěna nejznámější města a oblasti Evropy v měřítku 1:20 a také STAR WARS™ Universum.

Těšit se také můžete na obří model kosmické lodi X-Wing Luka Skywalkera a to v reálné velikosti 1:1. Loď je vysoká 3 a dlouhá 13 metrů a rozpětí křídel je ještě více jak 13 metrů! Model váží 20 000 kg a je vyroben z 5 milionů kostiček Lego. V Minilandu pak můžete potkat Darth Vadera či Darth Maula v životní velikosti a množství výjevů ze všech šesti epizod Hvězdných válek. Během celého dne můžete v LEGOLANDU navštívit několik desítek atrakcí. Mezi nejoblíbenější určitě patří plavba na lodičce do minulosti nebo vodní bitva mezi piráty. Určitě vás zaujme také 4D kino, továrna na legokostičky, skvělé horské dráhy, létací Ninjago, interaktivní jízdní atrakce v egyptském stylu, podmořský svět či prosklená vyhlídková věž! Celý areál si prohlédneme i z vláčku, LEGOLAND expresu, který projíždí i Minilandem. V Minilandu uvidíte zmenšené modely mnichovského letiště, Allianz areny, zámku Neuschwanstein, holandských větrných mlýnů nebo historického centra Berlína. Vše je postaveno v měřítku 1:20 za pomoci „pouhých“ 25 miliónů kostiček!

V parku je i policejní stanice, kde, pronásledujete v Legocity gangstry a pomáháte epolicistovi. Čeká vás však spousta překážek jako zrcadlové klamy, laserové závory apod. Zcela nový je tématický svět NINJAGO World s interaktivní 4D jízdou Nunjago The Ride.

Program

1. den Odjezd v 3 hod z Mostu., příjezd do LEGOLANDU, celodenní pobyt v LEGOLANDU , vyzkoušení všech možných atrakcí, možnost nákupu stavebnice LEGO, Star Wars Lego postaviček a jiných suvenýrů, večer odjezd z parku.

2. den Příjezd v cca 2 hod.


 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce*, zákonné pojištění CK a služby delegáta v místě.

* vstupné nezahrnuje odměny z některých atrakcí (dětský řidičský průkaz, rýžování zlata).

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění Uniqua 40 Kč/os./den

Podobné zájezdy

NĚMECKO - LEGOLAND 2022

destinace: Německo, Bavorsko, Günzburg

termín:18.06. (So) - 19.06. (Ne) 2022 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

NĚMECKO - LEGOLAND 2022
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...