Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Poslední volná místa RÉUNION A MAURITIUS 2019

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Kurzy

Euro125.74
Americký dolar123.24
Britská libra128.27
Bulharský leva113.16
Egyptská libra11.40
Chorvatská kuna13.48
Thajský baht10075.23
Tuniský dinár18.00
Turecká lira14.18
ID: 769708

ŠKOLNÍ ZÁJEZD - RUJANA, BERLÍN, POSTUPIM

Termín: 12.09. (Čt) - 17.09. (Út) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 380 Kč

Program

1. den : Odjezd od školy ve večerních hodinách (23:00 hod.)

2. den : GREIFSWALD (hlavní náměstí s řadou historických domů, cihlová gotická stavba dómu sv. Ut Mikuláše, univerzita), malebné zříceniny středověkého kláštera Eldena. Hanzovní město Baltu STRALSUND, hansovní město a jeho památky, zejména gotická cihlová radnice, mohutný Nikolaikirche a další kostely, štítové městské domy, opevnění, Oceaneum – mořské muzeu. Přejezd na ostrov RUJANA, nejkrásnější a nejrozmanitější ostrov Německa. Křídové útesy, písečné pláže, kopcovité vnitrozemí, příjemná zastávka v SELLINU (molo). Ubytování v YHA BINZ.

3. den : Ostrov RUJANA, pěší výlet podél křídových útesů od Königstuhlu do Sassnitz se zastávkou na pobřeží - hledání zkamenělin, město SASSNITZ (ponorka), poté busem podél pláží do  PRORY (Hitlerovo přímořské středisko masové rekreace). Prohlídka BINZU (největší mořské lázně, molo). Ubytování v YHA BINZ.

4. den : Přejezd k jezeru Tollensee, procházka kolem jezera, zastávka ve městě NEUBRANDENBURG - zachovalé městské hradby ze 13. stol. uzavírající historické centrum města. Vstup do města chránily 4 gotické městské brány ze 14. stol. a stráží město dodnes.  POSTUPIM, které stále zůstává jedním z nejpřitažlivějších německých měst. Budeme obdivovat Novou zahradu s Mramorovým palácem a Cecilienhofem - prohlídka. Zdejší rozsáhlý park náleží k nejkrásnějším zámeckým komplexům v Evropě. Ubytování v YHA BERLÍN .

5. den : Prohlídka BERLÍNA a návštěva významných památek města - Unter den Linden, Schlossbrücke – jeden z nejkrásnějších berlínských mostů, Braniborská brána - symbol města, televizní věž, Říšský sněm - prohlídka, Alexanderplatz. Muzejní ostrov je komplexem pěti muzeí, které jsou od roku 1999 zahrnuty do kulturního světového dědictví UNESCO. Návštěva Pergamon musea, které je nejoblíbenějším muzeem v Berlíně. Nejznámější částí muzea je Pergamonský oltář, který je typickým příkladem helénistické architektury z 2. století př. n. l. Mezi další chlouby Pergamon muzea patří ale i umění z dob Babylonské říše (např. Ištařina brána), islámské umění či rozsáhlé numizmatické sbírky . Ubytování v YHA BERLÍN .

6. den : Romantická oblast protkaná říčkami a průplavy – biosférická rezervace SPRÉVSKÝ LES (Spreewald). Nezapomenutelným zážitkem bude překrásná příroda, hejna vodních ptáků a nekonečná řada malých restaurací servírujících jídla přímo z hráze. Odpoledne návštěva městečka  LUBENNAU.. Se svým starým městským jádrem s barokním kostelem St. Nikolai, dvoupodlažními hrázděnými domy, zámkem s oranžerií a krásným parkem se město stalo již před 125 lety nejoblíbenějším východiskem pro výlety do této pohádkové přírody. Lübbenau-Lehde (Lědy) je skanzen s atmosférou 19. století: dřevěnice jsou pokryty rákosovými střechami, na statcích jsou dívky v srbských krojích a u vody mladíci čekají na zákazníky, aby je svezli na velkých pramicích („Kahn“). Plavba na pramici. Odjezd do republiky, předpokládaný návrat v pozdních večerních hodinách ke škole.

Ubytování

ubytování v hostelech (vícelůžkové pokoje)

Stravování

Polopenze (snídaně, večeře)

Cena nezahrnuje

vstupy cca 30- 35€ (Ozeaneum , Cecilienhof palác a zahrady , prohlídka Reichstagu, skanzen v Lehde , jízda na pramici v Lubennau, park u Sanssouci ), vstup do Pergamon muzea zdarma

Zajištěno

4 x ubytování v hostelech (vícelůžkové pokoje), snídaně, večeře, dopravu autobusem, průvodce, pojištění CK proti úpadku, ložní prádlo, komplexní pojištění Uniqua ( pojištění léčebných výloh, úraz, odpovědnost, zavazadla, storno ze zdravotních důvodů).

 

12.09. (Čt) - 17.09. (Út) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Polopenze
Autobus
-8 380 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelŠKOLNÍ ZÁJEZD - RUJANA, BERLÍN, POSTUPIM
dvoulůžkový
Termín12.09.2019 - 17.09.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...