Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

HOLANDSKO NA KOLECH

Termín:30.06. (Pá) - 07.07. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1016997

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 11 980 Kč

Poloha

Projeďte s námi po cyklostezkách zemí větrných mlýnů, květin, sýrů, dřeváků, krásnými městy, protkanými kanály, vesničkami a kolem usedlostí, uprostřed krásných zahrad a parků. Cykloturistika je zde národním sportem, podporovaným hustou sítí cyklostezek (9000 km).

Program
1. den  
Odjezd z Prahy v 18 hod., z Mostu ve 20,00 hod., tranzit Německem do Nizozemska. Busem 935 km.
2.den
Ráno příjezd do oblasti Kijkduin na pobřeží Severního moře, ubytování mezi 10-11 hod., odpočinek, odpoledne odtud na kole, seznámení se s okolím (promenáda, rybí speciality, koupání). Lze navštívit i akvárium Sea Life a město miniatur Madurodam. ( Na kole cca 30 km). 
3.den 
Okruh do Leidenu, kde nelze vynechat prohlídku místních hofjes. Jedná se o malé obytné dvory. Dále dunami a po plážích Nordwijku, Katwijku do Scheweningenu - nejhonosnějších mořských lázní. (Celkem na kole cca 60 km). Bus nevyjíždí.
4. den   
Na kole do přístavního města Rotterdam. Přístav vyniká mnoha mrakodrapy a budovami svérázných tvarů jako Erasmův most, který spojuje "město" s obytnou a zábavní čtvrtí Kop van Zuid, a unikátní kubické domy, ale především přístavní částí, ve které nejběžnějším dopravním prostředkem není kolo, nýbrž vodní taxi. Výhled na město je nezapomenutelný z vyhlídkové 185m vysoké věže Euromast, kam se vyvezeme speciálním skleněným výtahem. Původní dřevěné domečky ve městě a kouzelnou spleť kanálů zhlédneme ve starém přístavu Oude Haven. (Celkem na kole cca 60 km).  Bus nevyjíždí.  
5. den
Den bez kol. Busem (75 km) do skanzenu Zaanse Schans. Skanzen s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Výroba dřeváků a sýrů. Poté přejezd do Amsterdamu ( 20 km), který si můžeme prohlédnout pěšky nebo projížďkou lodí po kanálech – grachtech (třída Damrak, náměstí Dam, Královský palác, Nový kostel, Mincovní věž,...). Zpět busem 70 km. (Celkem busem 180 km).
6. den: 
Na kole do města Delft - staré a překrásně zachovalé město, někdejší sídlo holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). (Na kole cca 35 km). Bus nevyjíždí.
7. den: 
Volný den – zde doporučujeme navštívit Goudu. Mezi největší lákadla Goudy patří zdejší vyhlášené sýrárny. (Celkem na kole cca 80 km).
8. den:   
Ráno odjezd do ČR, příjezd v nočních hod.
Ubytování

Ubytování v prázdninovém parku  Kijkduin nedaleko Haagu:
7 x na jednom místě v 4 a  6lůžkových bungalovech. Písčitá pláž je  vzdálená 1 km od ubytování. V areálu je restaurace a vnitřní bazén.
Možnosti sportu: Půjčovna kol, tenisové hřiště, lukostřelba, bownling, stolní tenis. Dětské hřiště a dětský koutek. Blízko parku je golfové hřiště.  WiFi .

Bungalov pro 6-7 osob
 V obývacím pokoji je posezení s krbem a samostatný jídelní kout. Kuchyň je vybavena  mikrovlnnou troubou, myčkou a kávovarem. Dále jsou zde 3 ložnice, z toho 1 v přízemí, 2 ložnice jsou vybaveny 2 samostatnými postelemi s pružinovými matracemi a 1 ložnice se 3 samostatnými postelemi s pružinovými matracemi. V přízemí i v prvním patře je koupelna. Je zde 1 samostatné WC. Kromě toho je vila vybavena saunou a zařízenou terasou.

Bungalov pro 4 osoby
Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, myčkou a kávovarem. Jsou zde 2 ložnice, oba pokoje mají 2 samostatné postele, 2 koupelny se sprchovým koutem, toaleta je zvlášť. Venku je terasa se zahradním nábytkem.

 

Cena: v Kč/os.  při obsazení  6 nebo 4 lůžkového bungalovu

Termín

2023

Bungalov6

obsazený 6 os.

Bungalov6

obsazený 5 os.

Bungalov 6 obsazený 4 os.

Bungalov 4 obsazený 4 os.

Bungalov 4 obsazený 3 os.

30.6. – 7.07.

11980

 

12770

 

13950

13170

 

14870

 

 

Stravování

Z vlastních zásob s možností vaření v bungalovech. Lze využívat restauraci  v areálu.

Cena zahrnuje

6 x ubytování v bungalovech dle obsazenosti bungalovu, dopravu autobusem ,  výlety busem, průvodce, pojištění CK proti úpadku 

Cena nezahrnuje

stravování, komplexní pojištění Uniqua (320 Kč/os.), vstupy, úklid 70€/bungalov pro 4 osoby a 85€/bungalov pro 6 osob, pobytovou taxu 3,20 €/den, povlečení

SLEVA
Sleva 300 Kč/os. při složení zálohy ve výši 1500 Kč/os. Do  31.12.2022

Podobné zájezdy

HOLANDSKO NA KOLECH

destinace: Nizozemí, Kijkduin

termín:30.06. (Pá) - 07.07. (Pá) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

HOLANDSKO NA KOLECH
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...