Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

Hotel Leonardo Rembrandtpark 4, Amsterdam - letecky, 4 dny ****

Termín:29.02. (Čt) - 03.03. (Ne) 2024

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:1013982

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 10 690 Kč

Poloha
Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Plavba po amsterdamských kanálech
Možnost poznat Amsterdam z paluby lodi byste si určitě neměli nechat ujít. Projížďka po amsterdamských kanálech (tzv. grachtech) trvá cca 1 hodinu a určitě stojí za to!

Rijksmuseum
Pokud plánujete v rámci zájezdu do Amsterdamu navštívit slavné Rijksmuseum, doporučujeme objednat předem tzv. časovou vstupenku. Počet návštěvníků do muzea je regulován a mohlo by se stát, že v době vaší návštěvy budou již všechny časové sloty vyprodány. Vyhnete se rovněž dlouhým frontám a čekání před pokladnou muzea.


Co v Amsterdamu dále nevynechat:

Dům Anny Frankové - Dům Anny Frankové v sobě skrývá malé muzeum a expozici, která připomíná život židovské dívky Anne Frank i obecně pronásledování Židů nacisty. Právě do Amsterdamu Anne Frank uprchla před nacisty během druhé světové války a v domě číslo 263 na ulici Prinsengracht po dva roky žila. Otevírací doba je 9:00-22:00 hodin (od dubna do října), resp. 9-19 hodin (od listopadu do března). Vstupné dospělí cca 10,5EUR, děti od 10 do 17 let cca 5,5EUR, děti pod 9 let cca 0,5EUR.


Muzeum Van Gogha - Jeden z nejznámějších a nejuznávanějších světových malířů, Vincent van Gogh, je zároveň pravděpodobně nejslavnější postavou nizozemské historie. Není proto divu, že v Amsterdamu se jeho dílu věnuje celé jedno muzeum. Otevírací doba je vždy od 9:00, v létě do 18:00, v zimě do 17:00, každý pátek až do 21:00. Vstupné dospělí cca 19EUR, mládež pod 18 let zdarma.


Náměstí Dam - Ačkoli krása Amsterdamu tkví spíš v úzkých uličkách podél kanálů s hustě osázenou zelení, i tady najdete jedno hlavní velké náměstí. Tím je "Dam" přímo v srdci města, který slouží k setkávání i pořádání kulturních akcí. Jeho interiéry jsou zpřístupněny veřejnosti denně od 10:00 do 17:00. Cena vstupného pro dospělé cca 10EUR, pro studenty 9EUR a doporučujeme lístky rezervovat online.


Oude Kerk - Přímo uprostřed "vykřičené" čtvrti Red Light District najdete nejstarší dochovanou stavbu v Amsterdamu, Oude Kerk (neboli Starý kostel). Otevírací doba je 10:00-18:00, v neděli jen 13:00-17:30. Vstupné dospělí cca 12EUR, studenti 7EUR.


Květinový trh Bloemenmarkt - Vydejte se ke kanálu Singel, kde navštívíte jeden z největších městských květinových trhů na světě. Prim zde pochopitelně hrají tulipány, ale fantazii se meze nekladou a pořídíte tu všechny možné druhy květin.


Waag - Nejstarší nenáboženskou stavbou v Amsterdamu je bývalá městská brána Waag. Stojí na náměstí Nieuwmaarkt a od roku 1970 je národní památkou.


Bazilika svatého Mikuláše - Každé město má vždy svoji největší katedrálu, tou amsterdamskou je Bazilika svatého Mikuláše (Basiliek van de Heilige Nicolaas), která slouží jako římsko-katolický kostel. Vstup do baziliky je zdarma a mimo mše je přístupná od 11 do 16 hodin (pondělí-sobota), resp. od 9:45 do 14:00 v neděli.


Větrný mlýn De Gooyer - Holandsko je zemí romantických větrných mlýnů, a tak jistě nějaký budete očekávat i v Amsterdamu. Na východě města narazíte rovnou na nejvyšší dřevěný větrný mlýn v celém Nizozemsku. Mlýn pochází z roku 1725 a v současné době není možné navštívit přímo jeho interiér, nicméně v přízemí najdete příjemnou restauraci.


Vondelpark - Odpočinout od shonu města a rušných přeplněných uliček si nejsnáze můžete v "amsterdamském Central Parku", kterým je Vondelpark.
Ubytování
Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark má všechny pokoje vybavené klimatizací, TV s plochou obrazovkou, posezením a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. V pokojích je také koupelna s vanou nebo sprchou.

Hosté si mohou zacvičit v prostorné posilovně, relaxovat v sauně nebo se opalovat v soláriu. Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark na požádání poskytuje dopravu na letiště Schiphol, které se nachází 15 minut jízdy odtud. Hotel je vzdálený 350 metrů od zastávky tramvaje Admiraal Helfrichstraat, odkud se přímým spojem dostanete přibližně za 20 minut na náměstí Dam.(Dříve jste tento hotel mohli znát pod názvem Hotel Ramada Apollo 4*)
Stravování
Snídaně formou bufetu.
Cena zahrnuje
letecká doprava Praha - Amsterdam a zpět
malé příruční zavazadlo (zpravidla 45x36x20cm)
3x nocleh v hotelu
3x snídaně
Cena nezahrnuje
městský poplatek (splatný na recepci hotelu)
komplexní pojištění (storno zájezdu a léčebné výlohy)
zavazadla k odbavení (možné přiobjednat)
transfery (přímo z letiště jede vlak do centra města)
služby průvodce či delegáta CK

Podobné zájezdy

Hotel Leonardo Rembrandtpark 4, Amsterdam - letecky, 4 dny ****

destinace: Nizozemí, Amsterdam

termín:29.02. (Čt) - 03.03. (Ne) 2024 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Leonardo Rembrandtpark 4, Amsterdam - letecky, 4 dny
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...