Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

ADVENTNÍ TRHY – WROCLAW A DRÁŽĎANY

Termín:02.12. (So) - 03.12. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1056049

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 990 Kč

Program
1. den:  odjezd z Mostu v 7 hod. (od CK Traxmandl Tour), cesta do Polska, WROCLAW (Vratislav), historické město s jedním z nejkrásnějších evropských náměstí, Rynek s historickými domy, chrám sv. Alžběty s přiléhajícími domy Jeníček a Mařenka, Solné náměstí, radnice, královský palác, ostrov s velkolepou katedrálou a nejstarším kostelem ve městě a Pískový ostrov s dalším chrámem a mechanickým betlémem,  vratislavské mosty (v městě je jich přes 130) přes ramena Wisly, univerzita, Jatki. Všude jsou rozmístěny zábavné sošky – trpaslíci. Nejkrásnější vratislavský betlém. Další možnosti individuálního programu - modernistická Hala století od Maxe Berga, zapsaná na seznamu UNESCO, Raclawické panoráma - obří obraz vystavený ve dřevěné rotundě. Ubytování, večerní adventní trhy s tradičními gastronomickými specialitami, jako jsou různé placky, pečené ryby, bigosz, uzené sýry, vánoční punče a horký medový nápoj.
2. den:  Po snídaní odjezd z hotelu. První zastávkou město Görlitz – nejvýchodnější město Německa nebo nejzápadnější město Polska? Unikátně zachovalé a citlivě rekonstruované město na Lužické Nise je dnes rozděleno na polskou a německou část. Historické jádro město láká nejen turisty, ale také filmaře z celého světa. Více než 4 000 památkově chráněných objektů ve středu města tvoří dokonalou kulisu mnoha současných filmů. Odjezd do Drážďan. Během prohlídky zhlédneme barokní skvost Zwinger, který nyní slouží jako komplex muzeí a obrazáren, Rezidenční zámek,  kostel Frauenkirche, který byl za 2. světové války zničen a nyní je zrestaurován do své původní krásy. Během prohlídky se také vydáme ulicí Augustusstrasse, která se pyšní obrovskou freskou zvanou Knížecí průvod. Poté uvidíme známou Semperovu operu, Brühlovu terasu, kostel Hofkirche. Návštěva adventních trhů, kde můžete ochutnat různé druhy drážďanských štól. Známý trh Striezelmarkt patří k nejnavštěvovanějším a nejstarším adventním trhům v Evropě a má tradici již více než 500 let.  V 19:00 odjezd zpět  do Mostu. Příjezd  v 20:30 -21 hod.
Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, ubytování v hotelu*** ve Wroclavi se snídaní ( dvoulůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení) průvodce, pojištění CK proti úpadku.  

Cena nezahrnuje

 komplexní pojištění UNIQA 40 Kč/den/os. (zahrnuje pojištění léčebných výloh, úraz, odpovědnost, storno) 

SLEVA
Sleva 200 Kč/os. při složení zálohy ve výši 1000 Kč/os. do  30.9.2023

Podobné zájezdy

ADVENTNÍ TRHY – WROCLAW A DRÁŽĎANY

destinace: Polsko, Dolní Slezsko - Wrocław, Wroclaw

termín:02.12. (So) - 03.12. (Ne) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

ADVENTNÍ TRHY – WROCLAW A DRÁŽĎANY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...