Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

POLSKO - Krakow, Czestochowe, Wroclaw ***

Termín:21.04. (Pá) - 23.04. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1016479

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 390 Kč

Program
1.den
Odjezd z Mostu v 6:00 ( od CK Traxmandl Tour.) , z Prahy 7:15 (bude upřesněno). Zastávka v OLOMOUCI, kde je katedrála sv. Václava, kostel sv. Mořice, Arcidiecézní muzeum. Kostel Panny Marie Sněžné, budovy univerzity, radnice s orlojem a především morový sloup Nejsvětější trojice, který je na seznamu UNESCO,  ubytování v Krakově, volno. 
2.den   
KRAKOW -  procházka po krakovské židovské čtvrti Kazimierz (UNESCO). Wawel, královský zámek (pro zájemce reprezentativní renesanční interiéry ), katedrála (mauzoleum sv. Stanislava, královské náhrobky, zájemci krypta a věž se zvonem Zikmund), Královská cesta (Via regia), kostel sv. Petra a Pavla, Mariánský chrám s největším gotickým oltářem na světě, renesanční Sukiennice (bývalé soukenické krámy), Floriánská brána, Barbakán, Collegium Maius (historická budova univerzity), muzeum Czartoryských (mj. Leonardo: Dáma s hranostajem), volno v centru Krakowa.  Nocleh v Krakowě.
3.den
CZESTOCHOWE, poutní místo, které je právem přezdíváno Lurdy Polska. Navštívíme poutní kostel s pověstným obrazem Matky Boží Czestochowské, tzv. Černé Madony, který je jedním z nejvýznamnějších poutních míst Evropy. Z tohoto důvodu je Čenstochová uznávána jako hlavní duchovní město Polska a je světově proslulá.
WROCLAW (UNESCO), jedno z nejkrásnějších polských měst ležící na Odře, někdy je nazýváno Městem sta mostů, krásné staré město s radnicí, měšťanskými domky Jeníček a Mařenka, monumentálním kostelem sv. Alžběty, Tumským ostrovem s katedrálou. Nejslavnějším dílem vratislavského modernismu je Lidová hala z l. 1912-1913 a je zapsána na seznamu UNESCO. Příjezd do Mostu v nočních hodinách.
Ubytování

Aparthotel Basztowa***
sídlí v exkluzivním historickém domě s krásným výhledem na krakovský park Planty a na Slowackého divadlo, naproti je obrovské nákupní centrum, kousek od historického centra a  čtvrti Kazimierz.  Internet je zde k dispozici zdarma. Basztowa nabízí prostorné pokoje s elegantními dřevěnými podlahami a vysokými stropy. Všechny mají satelitní TV, varnou konvici a vlastní koupelnu. V pěší vzdálenosti odtud najdete četné bary a restaurace i většinu turisticky atraktivních míst, včetně krásného krakovského Rynku.

Cena zahrnuje

2 x ubytování se snídaní v Aparthotel Basztowa*** , dopravu luxusním autobusem, průvodce, pojištění CK proti úpadku   

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění UNIQA 120 Kč, večeře, vstup (Reprezentativní komnaty Wawelu: 16 zł) 

 

SLEVA
SLEVA 200 KČ/OS. PŘI UHRAZENÍ ZÁLOHY 1000 KČ/OS. DO 31.12. 2022

Podobné zájezdy

POLSKO - Krakow, Czestochowe, Wroclaw ***

destinace: Polsko, Krakov

termín:21.04. (Pá) - 23.04. (Ne) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

POLSKO - Krakow, Czestochowe, Wroclaw
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...