Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

ADVENT VE VÍDNI A ZÁMEK SCHÖNBRUNN

Termín:26.11. (So) - 27.11. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:763705

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 3 690 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha

Vídeň se první adventní neděli rozzáří vánočními světýlky a její náměstí jsou doslova v  obležení vánočních stánků. Ze všech rakouských měst má takových trhových náměstí Vídeň nejvíc.   Největším trhem ve Vídni je hlavní vánoční trh na náměstí Rathausplatz přímo před místní novogotickou radnicí, jejíž okna se každoročně proměňují v  adventní kalendář. Kromě více než stovky stánků tu najdete adventní věnec obřích rozměrů i srdíčkový strom (Herzelbaum), který se stal symbolem vídeňských vánočních svátků hlavně pro zamilované páry. Zejména děti určitě potěší rukodělné dílničky přímo v přízemí radnice nebo projížďka vláčkem po Radničním parku. Další trhy jsou u Stephansdomu a ve vídeňských uličkách, na náměstích Freyung a Am Hof , na náměstí Marie Terezie, u Belvederu, před kostelem Karlskirche .
Vídeň se v době adventu proměňuje v kouzelné vánoční město plné tradičních trhů, pro které je charakteristická vůně pečených brambor, kaštanů a sladkých pražených mandlí.  Místní trhovci nabízejí vánoční ozdoby a dobrůtky, lákadlem vídeňských trhů horký punč snad všech ovocných příchutí, výborná horká čokoláda i tradiční svařené víno. 

Program
1. den Odjezd v 5:00 z Mostu od CK Traxmandl Tour, z  Prahy cca  v 6:30  ( místo dle domluvy). Přejezd do VÍDNĚ (UNESCO), krátký okruh autokarem, dále pěší prohlídka historického centra:  Hofburg, ulice Graben, Staré město, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána, honosné a bohatě vyzdobené vánoční trhy před Novou radnicí, volno. Večer ubytování v centru Vídně.
2.den  Návštěva adventních trhů a zámku SCHÖNBRUNN (UNESCO) s rozsáhlým parkem, přejezd k  Hundertwasserovým  domům. Odjezd z Vídně v 15 hod.  Návrat do ČR. Zastávka v Praze. Příjezd do Mostu cca  v 21 hod.
Ubytování

 Hotel Pension Excellence**** (v centru Josefstadt, 10 minut pěšky od radnice), na místě lze objednat snídaní za 9€

Cena zahrnuje

dopravu  autobusem , 1 x ubytování v hotelu*** v centru Vídně  (2 -3lůž.pokoje , vlastní soc. zařízení) ,  průvodce, pojištění proti úpadku CK

 

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění 40 Kč/os./den (zahrnuje pojištění léčebných výloh,  úraz, odpovědnost, storno), vstupné na zámek  SCHÖNBRUNN, snídaně 

SLEVA
Sleva 200 Kč/os. při složení zálohy ve výši 1000 Kč/os. Do  31.8.2022

Podobné zájezdy

ADVENT VE VÍDNI A ZÁMEK SCHÖNBRUNN

destinace: Rakousko, Vídeň

termín:26.11. (So) - 27.11. (Ne) 2022 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

ADVENT VE VÍDNI A ZÁMEK SCHÖNBRUNN
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...