Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro125.86
Americký dolar121.47
Britská libra129.78
Bulharský leva113.22
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.42
Thajský baht10068.46
Tuniský dinár17.99
Turecká lira12.60
ID: 936332

Termín: 24.09. (Pá) - 01.10. (Pá) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky

Strava: Snídaně

Cena: 38 450 Kč

Program
1.den PRAHA -DUBAJ
Odlet do Spojených arabských emirátů. Přílet, transfer do hotelu, nocleh v Dubaji.
2.den DUBAJ - moderní i stará
Po snídani se vydáte na celodenní prohlídku nejdříve  moderní Dubaje. Vaše cesta povede do Dubai Mall, jednoho z největších nákupních center na světě s největším akváriem. Prohlédnete si město z 124.patra nejvyšší budovy světa Burj Kalifa (vstupné je v ceně). Navštívíte  velkolepý přístav Dubaj Marina. Projedete po známé obchodní třídě Sheikh Zayed road, zastavíte se u pláže Jumeirah s krásnými výhledy na 7*hotel Burj Al Arab. Zastavíte se i u hotelu Atlantis, umístěnému na umělém ostrově ve tvaru palmy. Uvidíte Jumeirah Beach residence. Vyfotíte si nejznámější dubajskou mešitu Jumeirah Mosque. Prohlídnete si nejstarší čtvrti Bastakiya s tradiční architekturou. Navštívíte Muzeum v pevnosti Al Fahidi Fort  a proslulý trh se zlatem a s kořením. Přejedete lodním taxi „abra“ z jednoho na druhý břeh dubajského zálivu Creek.  Nocleh v Dubaji.
3.den DUBAJ - AL AIN - DUBAJ
Snídaně, následuje odjezd do  pouštního města Al Ain, známého jako zastávka karavan uprostřed rozlehlé pouště. Al Ain je nazýváno také jako město zahrad, je druhým největším městem emirátu Abu Dhabi a narodil se zde první prezident Sheik Zhayed. Al Ain je zapsán jako památka světového dědictví UNESCO. Podíváte se do zahrad Hili gardens s archeologickými artefakty, seznámíte se s unikátním zavlažovacím systémem „Falaj“. Budete hosty královské rodiny v pevnosti Al Ain Palace Museum, která bývala domovem vládce Sheikha Zayeda. Poobědváte v lokální restauraci , ponoříte se do klidu oázy lemované datlovými palmami. Seznámíte se hlouběji s místními tradicemi v Al Ain National Muzeum. Následuje cesta zpět do Vašeho hotelu v Dubaji.
4.den DUBAJ - ABU DHABI - DUBAJ
Snídaně, transfer podél pobřeží do hlavního města Spojených arabských emirátů a také do nejbohatšího emirátu Abu Dhabi, známé i jako jeden z největších světových producentů ropy. Po cestě projedete kolem největšího uměle vytvořeného přístavu Jabel Ali. První zastávkou na fotografování bude Yas Island, na kterém se nachází ikonický Ferrari world. Dále budete směřovat do samého centra metropole, pobřežní promenády tzv. Cornish, kolem které se nachází nejvyšší mrakodrapy Abu Dhabi. Přesunete se do Heritage village, která Vám přiblíží místní tradice a historii. Po obědě budete mít zastávku u hotelu Emirates Palace, připomínající palác z Tisíce a jedné noci. Poté si prohlédnete úchvatnou mešitu Sheik Zayed, která je třetí nejrozsáhlejší mešitou na světě. Pro vstup do mešity je zapotřebí dodržet předepsaný dress code. Následuje návrat do Vašeho hotelu v Dubaji. 
5.den SHARJAH - RAS AL KHAIMAH
Po snídani pojedete do emirátu Sharjah, který byl označen UNESCEM za kulturní centrum islámského světa. Nachází se zde rozlehlá universita, muzea a galerie. Sharjah je také živé město plné barevných tržišť. Navštívíte nejstarší tržiště s tradičními rukodělnými výrobky, uvidíte nejlepší zlatnictví ve městě v Souq Al Markazi, zastavíte se na živém tržišti s čerstvou zeleninou a rybami. V Muzeu Islámské Civilizace se dozvíte, proč byla právě Sharjah zvolena za hlavní město islámské kultury. Poté budete pokračovat podél pobřeží přes dva menší emiráty Ajman a Um Al Quain do emirátu Ras Al Khaimah. Zde budete ubytováni v 4* hotelu na uměle vytvořeném ostrově Marjan Island. Nocleh v hotelu.
6.den RAS AL KHAIMAH
Snídaně, pobyt v hotelovém resortu u pláže s možností koupání, v odpoledních hodinách lze fakultativně navštívit beduínský tábora, kde si užijete jízdu džípy po písečných dunách při západu slunce. V táboře budete uvítáni originální arabskou kávou a datlemi, následuje večeře formou barbeque provázená místním folklórem. Svůj zážitek můžete individuálně obohatit kouřením vodní dýmky, jízdou na velbloudu nebo malováním henou. Transfer zpět do hotelu, nocleh.
7.den RAS AL KHAIMAH
Snídaně, pobyt v hotelovém resortu u pláže s možností koupání, případně možnost fakultativních aktivit, doporučit můžeme nejdelší zip line na světě.
8.den ODLET Z SAE
Transfer na letiště v Dubaji,  odlet do Prahy.
Ubytování

Dubaj  hotel4* Four Points by Sheraton Downtown 

Hotel se střešním bazénem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách, 2 km od světového obchodního centra. Všechny pokoje a apartmá v hotelu  mají  LCD TV, minibar, příslušenství pro přípravu teplých nápojů a psací stůl. Hotel poskytuje bezplatnou dopravu na pláž Kite.

RAS AL KHAIMAH hotel 4* Hampton by Hilton Marjan Island 

Nově postavený hotel leží na uměle vytvořeném ostrově Marjan Island. Centrum Al Hamra cca 15 minut jízdy. Je vybaven vstupní halou, recepcí, bufetovou restaurací, 2 à la carte restaurací (barbecue a mořské plody, asijská), barem u bazénu, barem, kavárnou a bazénem. V pokoji je koupelna/WC se sprchou, klimatizace, TV/sat., vysoušeč vlasů, trezor, set na přípravu čaje a kávy, minilednička, balkon.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha – Dubaj - Praha, transfery a dopravu v destinaci, 4 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji v Dubaji v hotelu 4*, 3 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji v Ras Al Khaimah v hotelu 4*, 2 x oběd v rámci výletu, vstupné dle programu, česky mluvící průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění od Generali České pojišťovny 1 162 Kč, spropitné, turistická taxa 7-20 AED/pokoj a noc dle hotelu , splatná na místě

SLEVA
SLEVA 1000  Kč/os. PŘI UHRAZENÍ ZÁLOHY 10000Kč/os. do 28.2.2021
24.09. (Pá) - 01.10. (Pá) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Snídaně
Letecky
-38 450 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoSpojené arabské emiráty
HotelEMIRÁTY KŘÍŽEM KRÁŽEM
dvoulůžkový
Termín24.09.2021 - 01.10.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...