Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

HAVAJSKÉ OSTROVY 2022 - VELKÝ OKRUH ČTYŘMI OSTROVY

Termín:23.09. (Pá) - 06.10. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:14 dní, 13 nocí

ID hotelu:998562

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 96 100 Kč

Program
1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Honolulu. Po příletu transfer do hotelu, nocleh.
2. den PEARL HARBOR – WAIKIKI
Prohlídka města,  výlet do přístavu Pearl Harbor s památníkem křižníku Arizona, lze navštívit bitevní loď Missouri, botanická zahrada  v kráteru vyhaslé sopky, pěší výlet na vyhlídku Diamond Head.  Nocleh na Waikiki Beach.
3. den OSTROV OAHU - WAIKIKI BEACH
Vydáme se podél rozervaného lávového pobřeží – s krátkou zastávkou u zátoky Hanauma a Blowing Hole – až na opačnou stranu ostrova na vyhlídku Nuuanu Pali a na pláž Sunset Beach, považovanou kvůli mohutným vlnám za skutečný ráj všech surfařů. Koupání a slunění na pláži Waikiki Beach. Nocleh na Waikiki Beach. 
4. den OSTROV KAUAI 
Transfer na letiště, přelet na ostrov Kauai. Přesun do hotelu, ubytování. Následuje volný program na pláži a relaxace, případě pěší procházka. Nocleh na ostrově Kauai.
5. den KAUAI: WAIMEA CANYON
Putování nádhernou přírodou ostrova, který charakterizují strmé útesy s koberci deštných pralesů, úchvatné pobřeží a široké pláže. Nevšední zážitek přinese návštěva gigantické strže Waimea – místo přistání Jamese Cooka.  Waimea Canyon přezdívaný „Velký kaňon Pacifiku“ a jeho neuvěřitelné barvy, procházka k vodopádu, vyhlídky z pohoří až k oceánu. Pěší výlet na divoké západní pobřeží Na Pali, koupání v oceánu s  tuleni a želvami. Fakultativně „Grand Tour“, hodinový let vrtulníkem nad celým ostrovem po stopách Jurského parku . Nocleh na Kauai.
6. den KAUAI: KALALAU
Navštívíme na severu ostrova Státní park Haeana, odkud podnikneme nenáročný pěší výlet Kalalau Trail po jedné z nejmalebnějších částí ostrova. Nádherné scenérie deštného pralesa s výhledy na oceán. Nocleh na Kauai.
7. den OSTROV BIG ISLAND 
Transfer na letiště a přelet na největší ostrov havajského souostroví Big Island. Přesun do hotelu, ubytování, osobní volno. Nocleh na Big Island.
8. den NP VOLCANO
Program začneme v národním parku Volcano. Podíváme se na aktivní sopky tohoto havajského ostrova, projdeme se po lávovém poli a v kráteru vyhaslé sopky. Navštívíme také národní park Pu’uhonua, kde na nás dýchne havajská historie.  Nocleh na ostrově Big Island.
9. den OKRUH OSTROVEM
Návštěva krytých pláží s černým pískem, kde budeme nahánět mořské želvy. Poté se přemístíme k Waipio Valley na jednu z nejkrásnějších vyhlídek a další přesun bude do deštného pralesa k vodopádu Akaka Falls. Západ slunce můžete volitelně sledovat ze samotného vrcholu sopky Mauna Kea. Nocleh na ostrově Big Island.
10. den OSTROV MAUI 
Dopoledne transfer na letiště, přelet na ostrov Maui, ubytování, volný program nebo návštěva sopečné rezervace Lao Valley. Nocleh na ostrově Maui.
11. den NP HALEAKALA
Velmi časně ráno odjezd do národního parku Haleakala. Pozorování východu slunce z vrcholu stejnojmenné sopky. Cestou zpět projedete městečky Kahului a Wailuku, prohlédnete si údolí Lao Valley, chráněnou ptačí rezervaci, projedete přímořským městečkem Kihei, kolem pláží u Makeny do La Parouse – prohlídka lávového pole. Později odpoledne návrat do hotelu. Individuální volno. Nocleh na ostrově Maui.
12. den SACRED POOLS – HAANA
Výlet do města Haana a k tropickým vodopádům. Proslulou „heavenly" – klikatou cestou lemovanou kvetoucí tropickou přírodou dorazíme do místa, kde končí cesta a s ní civilizace a začíná pravá havajská divočina. Pěší chodníček nás povede hustým bambusovým pralesem do míst, kde se vysoký vodopád řítí do utajených jezírek. Nocleh na ostrově Maui.
13. den ODLET DO PRAHY
Transfer na letiště,odlet s přestupem do Prahy.
14. den PŘÍLET DO PRAHY
Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha -  Havajské ostrovy – Praha, dopravu po území USA minivany pro 8 osob (obsazeno 6 osobami), průvodce, 12 x ubytování v hotelech*** či motelech, vstupné do národních parků, mýtné, parkovné , letištní taxy a poplatky, přelet mezi ostrovy Oahu – Kauai, Kauai - Big Island, Big Island – Maui, výlety autem na ostrovech Oahu, Kauai,  Big Island a Maui

Cena nezahrnuje

fakultativní výlety, vstupné do objektů, stravu, komplexní pojištění od České Generali pojišťovny 2 920 Kč včetně covid-19 a preventivní karantény v destinaci, vstupní autorizaci do USA. Žádost podejte na adrese: https://esta.cbp.dhs.gov/

SLEVA
SLEVA ZA VČASNOU PLATBU 1500 Kč/os. PŘI ZAPLACENÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 10 000 Kč DO 31.3.2022

 

Podobné zájezdy

HAVAJSKÉ OSTROVY 2022 - VELKÝ OKRUH ČTYŘMI OSTROVY

destinace: USA, Havajské ostrovy

termín:23.09. (Pá) - 06.10. (Čt) 2022 (14 dní, 13 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

HAVAJSKÉ OSTROVY 2022 - VELKÝ OKRUH ČTYŘMI OSTROVY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 
Vytvářím objednávku...