Traxmand Tour, s.r.o. – cestovní kancelář Most

476 100  351
traxtour@gmail.com

Najdi si svou dovolenou!

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Chcete dostávat nabídky našich zájezdů?

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdykoli se budete moci odhlásit.

 

Kurzy

Euro126.14
Americký dolar121.73
Britská libra130.24
Bulharský leva113.36
Egyptská libra11.38
Chorvatská kuna13.45
Thajský baht10071.80
Tuniský dinár17.93
Turecká lira12.97
ID: 936780

Termín: 11.06. (Pá) - 20.06. (Ne) 2021

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky

Strava: Snídaně

Cena: 40 900 Kč

Poloha

Souostroví Zanzibar leží kousek od rovníku nedaleko břehů Afriky. Společně s bývalou kolonií Tanganika tvoří Sjednocenou tanzanskou republiku (Tanzanie). Vyhlášené je především svými úžasnými plážemi, zajímavou kuchyní, v níž se mísí arabské a africké vlivy, ale také celoročně stabilním, slunečným počasím.

Na Zanzibaru najdete několik unikátních historických památek v čele s Kamenným městem v Zanzibar City, Sultánským palácem či monumentální pevností Old Fort. Za vidění stojí i populace želv sloních na malebném ostrůvku Prison Island nebo les Jozani Forest, plný volně žijících opic.

Zanzibar je tajuplný a nádherný ostrov náležící africké Tanzanii. Přezdívá se mu „ostrov koření“ pro jeho pestrý výběr pěstovaných nebo rostoucích bylin vhodných pro potřeby jakékoliv světové kuchyně. Se Zanzibarem je spojena bohatá historie. Moc dobře o něm věděli už staří Egypťané, Féničané i Řekové. Ve středověku se potom stal oblíbeným místem nejslavnějšího cestovatele historie Marca Pola. Pobřeží ostrova vyniká překrásnými plážemi s kokosovými palmami, sněhobílým pískem a křišťálově čistou mořskou vodou. Největšími lákadly ostrova jsou potápění nebo šnorchlování a poznávání světa pod mořskou hladinou, různé exkurze do farem pěstujících koření, malebné a tajuplné uličky hlavního města Zanzibar a především jedny z nejhezčích pláží na světě, například v okolí letoviska Nungwi. 

Ubytování

Amaan Beach Bungalows***

Amaan Bungalows se nachází v letovisku Nungwi 100 m od moře a nabízí venkovní bazén, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi.
V Amaan Bungalows je k dispozici restaurace a také zázemí pro vodní sporty.  Na místě a v okolí se můžete věnovat řadě aktivit, jako je rybaření, potápění nebo windsurfing. 
Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo se sprchou a toaletními potřebami zdarma. 

Vybavení: toaletní potřeby, toaleta, vana nebo sprcha, ručníky, fén, toaletní papír, povlečení, klimatizace, trezor, moskytiéra, ventilátor, lednička, psací stůl, balkon, venkovní nábytek, věšák na oblečení.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha – Zanzibar – Praha s QUATAR AIRWAIS, transfery, 7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji v  Amaan Beach Bungalows***, výlety dle programu, průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění Allianz 1090 Kč, spropitné, tanzanské vizum 50 USD

VÝLETY
Zanzibar City – Stone town
Výlet do STONE TOWN, metropole Zanzibaru, kde se zastavila historie. Navštívíme DŮM ZÁZRAKŮ (Home of wonder), někdejší trh s otroky, arabské pevnosti a mešity. Jistě nezapomeneme shlédnout dům LIVINGSTONE HOME,dům cestovatele Davida Livingstona, který se zasloužil o zrušení obchodu s otroky na Zanzibaru. Bez povšimnutí nemineme dům, kde se narodil a žil FREDDIE MERCURY, zpěvák a skladatel skupiny Queen, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváku v historii. Stone Town má skvělé obchody s velkým množstvím rukodělných výrobků. Můžete strávit hodiny putováním fascinujícím labyrintem úzkých uliček .
Prales Jozani
Les ležící 38 km od hlavního města Zanzibaru je nejrozsáhlejším pozůstatkem původního lesa, který kdysi pokrýval celý ostrov Unguja. Dnes je součástí národního parku Jozani-Chwaka Bay, jediné suchozemské rezervace na ostrově. 

Les Jozani je slavný především díky své populaci gueréz zanzibarských opic, které jsou  velmi vzácné.  V lese však žije i celá řada dalších živočichů, kteří byli dříve běžní na celém ostrově. Např. kočkodan diadémový, komba ušatá, štětkoun šedý (druh prasete), daman či drobné antilopy jako chocholatka schovávavá a antilopa suni. Ty je však už mnohem těžší spatřit. V rezervaci žije i celá řada druhů ptáků a více než 50 druhů motýlů. Kromě původního lesa se v Jozani nachází i několik dalších biotopů, např. stále zelené křoviny, močály a mangrovníky. Zajímavé porosty mangrovníků, stromů rostoucích částečně ve vodě, si můžete projít po chodníku zvaném Pete-Jozani Mangrove Boardwalk, který začíná asi 1 km na jih od hlavní brány parku. 
SLEVA
SLEVA VE VÝŠI 1 000 KČ PŘI SLOŽENÍ ZÁLOHY 10 000 KČ DO 28.2.2021
11.06. (Pá) - 20.06. (Ne) 2021 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový
Snídaně
Letecky
-40 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměZanzibar
MístoZanzibar
HotelTANZÁNIE – ZANZIBAR
dvoulůžkový
Termín11.06.2021 - 20.06.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...